telegram Facebook Twitter Youtube

На Сумщині вітали нового чемпіона області з футболу

Минулої суботи в рамках проведення фестивалю музики та футболу «FOOTBALL FEST 2019» відбулася святкова церемонія нагородження чемпіона Сумської області — ФК «LS GROUP» (Верхня Сироватка).

Участь у заході взяли голова Сумської обласної ради Володимир Токар, народний депутат України Михайло Ананченко, голова Федерації футболу Сумської області Андрій Прохорович та керівництво Верхньосироватської громади.

Володимир Токар привітав чемпіонів: «Я вражений тим, що команда, якій лише три роки, і яка базується у Верхній Сироватці, перемогла у 18 команд з районів! За це, в першу чергу, величезна подяка президенту ФК «LS GROUP» Геннадію Дем’яненку і головному тренеру команди Ярославу Песоцькому. Минулого року ви привезли додому Кубок Сумської області за футболу, а цього року вже стали чемпіонами Сумщини. Окрім того, завдяки вам команда Сумського району взагалі вперше стала переможцем обласного чемпіонату з футболу. Я вітаю вас із цією серйозною перемогою і бажаю вийти на загальноукраїнський рівень», - звернувся Володимир Токар до футболістів і нагородив Почесною відзнакою обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеню спортивного директора клуба Олега Обозного.

У ході свята футболу команді, тренерському складу та керівництву клубу був вручений кубок та золоті медалі чемпіонату. Максим Стадник визначений кращим бомбардиром чемпіонату Сумської області сезону 2019 року. Почесними відзнаками «За розвиток футболу Сумщини» відзначені почесний президент клубу Олександр Дем‘яненко (посмертно) та заступник голови Верхньосироватської ОТГ Андронік Аллахвердян.

Святковий концерт пройшов у виконанні гуртів DANCE BAND та МАРАФОН. Захід подарував учасникам та гостям безліч позитивних емоцій та відмінний настрій.

Також читайте:

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення