У Сумах відбулася «Хода за свободу» в рамках Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

Інформаційна акція Walk for Freedom – «Хода за свободу» відбулася 18 жовтня в обласному центрі під патронатом Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації, ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» за підтримки Міністерства соціальної політики України, Представництва неурядової громадської організації А21, Організації з безпеки та співробітництва в Європі.

Захід відзначався в рамках Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Він є традиційним. Нинішнього року вже вп’яте поспіль на захист мільйонів жінок, дітей та чоловіків, які зараз знаходяться у рабстві, небайдужі вийшли на вулицю, аби поширити інформацію про те, як можна себе захистити. Особливий наголос зробили на питанні ідентифікації постраждалих.

Сумчани, переважно вдягнені в чорне, з чорними парасольками, від площі Незалежності пройшли вулицями Героїв Сумщини, Харківською до ТЦ “Мануфактура”. Пересічні громадяни, які спостерігали за мовчазним дійством, отримали інформаційні листівки про проблему торгівлею людьми та небезпеку, яку вона становить.

Це була мирна акція, наголошує керівник ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» Едуард Глоба, вона не є протестом. Це ще один інформаційний привід вкотре порушити проблему торгівлі людьми, яка після незаконної торгівлі наркотиками та зброєю посідає в нашій країні третє місце за своїм поширенням.

 

 

Увага!

13.11.2019 року о 15.00 годині в приміщенні обласної ради (ІІІ поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва з питання погашення заборгованості по заробітній платі в бюджетних установах.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube