telegram Facebook Twitter Youtube

Відбувся перший обласний турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті Анатолія Річкаля

Минулими вихідними в Бурині пройшов турнір з міні-футболу серед ветеранських команд Сумщини. Змагання відбулися напередодні Дня захисника України і був присвячений пам’яті першого заступника голови Сумської обласної ради Анатолія Річкаля.

Переможцями турніру стали футболісти команди ФК Ветеран (Недригайлів). Другу сходинку посіли ветерани з Конотопа. Не третій позиції – футболісти команди «Ветеран» (Буринський район).

Турнір з міні-футболу на честь Анатолія Річкаля відбувся в Бурині вперше, але організатори хочуть, аби він став традиційним. Оскільки саме Анатолій Якович доклав максимум зусиль, щоб у міському Павловському парку був збудований футбольний майданчик зі штучним покриттям. Сам він дуже любив спорт, постійно грав у футбол, виступав за збірну депутатів усіх рівнів Сумської області, очолював команду на Всеукраїнських змаганнях. І саме під його егідою наша збірна стала срібним призером цих змагань. Тож буринці пропонують назвати стадіон іменем Анатолія Річкаля.

Голова комітету ветеранів футболу Недригайлівщини, представник команди ФК Ветеран (Недригайлів) Юрій Сердюк наголосив, що Анатолій Річкаль дуже багато зробив для розвитку футболу на Сумщині. «Він був хорошим футболістом, причетним до створення команди, яка двічі поспіль займала друге місце на Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів усіх рівнів. Я переконаний, що новий футбольний стадіон у Бурині повинен носити ім’я Анатолія Яковича. Він на це заслужив усією своєю спортивною і суспільно-громадською діяльністю», - зазначив Юрій Сердюк.

Гравець команди «Ветеран» (Конотоп) Віталій Козаченко впевнений, що таких стадіонів із штучним покриттям повинно бути по декілька у кожному місті, райцентрі й навіть у селі. Тоді дітвора обов’язково «відірветься» від комп’ютерів і вийде на спортивні майданчики.

Господарі турніру подякували гостям, які приїхали зіграти в міні-футбол з інших районів Сумщини.

У кожній команді турніру були названі кращі гравці. Серед недригайлівців ним став Руслан Дядченко, конотопців – Сергій Рябко, буринців – Сергій Кислий.

Усім командам були вручені призи. Спонсором змагань став голова фермерського господарства з села Черепівка Сергій Назаренко.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 15 жовтня 2019, 10:00

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення