Володимир Токар адресував вітання всім, хто носить високе звання захисника держави

Напередодні Дня захисника України в Сумах відбулися урочисті заходи. Із самого ранку керівники області та міста, військові, громадськість, рідні та близькі загиблих в зоні проведення АТО та ООС бійців поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим військовослужбовцям 27-ї артилерійської реактивної бригади, до пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам, Героям Небесної Сотні, до могил загиблих воїнів на Алеї Слави центрального кладовища, пам’ятника Скорботній матері та Меморіалу «Вічна Слава». Священнослужителі провели за загиблими панахиду.

На Театральній площі пройшла виставка військової техніки, демонстрація стрілецької зброї та засобів захисту, а в театрі ім.Щепкіна вітали цього дня захисників України.

Звертаючись до присутніх голова Сумської обласної ради Володимир Токар привітав усіх із Днем захисника України та Покровом Пресвятої Богородиці. «Ніхто і ніколи не міг уявити, що на українській землі триватимуть бойові дії. Але це трапилося… Наші мужні воїни стали на захист кордонів країни та її незалежності. Серед них – більше 10 тисяч жителів Сумської області. На жаль, ми маємо втрати. 150 уродженців Сумщини загинули, захищаючи суверенітет України. Ще 700 отримали поранення та хвороби. Я низько схиляю голови перед загиблими Героями, висловлюю співчуття їхнім рідним і запевняю, що імена полеглих бійців назавжди залишаться в наших серцях».

Керівник обласного депутатського корпусу акцентував увагу, що День захисника України – це свято не лише чоловіків. За статистикою, нині в ЗСУ служить понад 20% жінок, багато з них несуть службу в зоні бойових дій. Тому це свято усіх, хто любить і захищає свою Батьківщину.

Щирі вітання Володимир Токар адресував всім, хто носить високе звання захисника держави, ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів. Зичив миру, здоров’я, добра, щастя, злагоди і бажав аби усіх оберігала Пресвята Богородиця. Кращим військовослужбовцям спікер обласного парламенту вручив відзнаки Сумської обласної ради.

 

 

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Увага!

  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.
  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 15) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube