Традиційними стали візити меценатів із Нідерландів на Сумщину

На Сумщину прибув гуманітарний конвой, який привезли представники нідерландського фонду «Strichting Meierijstad helpt Oost-Europa» та організації «WensAmbulance Brabant». Основна їх мета – це допомога організаціям, закладам та установам області технікою, спорядженням, обладнанням та предметами побуту.

Цього разу спеціальний транспортний засіб – карету швидкої медичної допомоги, отримали рятувальники Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України в урочистій обстановці. Під час минулого візиту до Центру волонтери звернули увагу на застарілу карету швидкої допомоги, тому, приклавши максимум зусиль, у Нідерландах було знайдено автомобіль із сучасним обладнанням, який повністю відповідає потребам та вимогам сьогодення.

Для того, щоб бути максимально ефективними, під час кожного візиту на Сумщину волонтери збирають інформацію про потреби медичних, освітніх та соціальних закладів. В Україні основним партнером нідерландського фонду є Громадська організація «Дар».

«Завдяки допомозі з Нідерландів, яка зростає з кожним роком, необхідні меблі, техніку, обладнання, миючі засобі та багато чого іншого отримують не лише заклади м.Ромни та району, але й області», – зазначив директор ГО «Дар» Микола Оксюта.

За словами представника нідерландського фонду Franc van den Nieuwenhuijzen, вони не збираються зупинятися на досягнутому, бо ще є безліч організацій, які потребують допомоги.

Заступник голови обласної ради Тетяна Головко відзначила важливість підтримки нідерландських фондів Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України, враховуючи те, як часто вони їздять на схід країни для відбудови наших територій.

Також читайте:

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради