telegram Facebook Twitter Youtube

У Сумах відбулося кінно-спортивне свято

Минулими вихідними, 5-6 жовтня, відбувся Кубок Сумської області з кінного спорту. Участь у змаганнях, які пройшли на базі кінної ДЮСШ, взяли 110 пар.

Спортсмени змагалися у виїздці та конкурі. Родзинкою свята став костюмований конкур, у ході якого наїзники зі своїми улюбленцями повинні були підібрати костюм, музику і показати свій артистизм.

Головний суддя змагань, суддя Національної категорії Лариса Калініченко розповіла, що Кубок пройшов на досить високому рівні. «Не дивлячись на дощову погоду, все відбулося своєчасно і злагоджено. Учасники змагань показали високий рівень підготовки, а керівництво школи підійшло серйозно до нагороджень. Завдяки спонсорам діти отримали не лише грамоти, а й чудові подарунки», - поділилася Лариса Петрівна.

Привітати спортсменів приїхали голова обласної ради Володимир Токар, заступник начальника управління молоді та спорту ОДА Сергій Ткачев, голова обласної організації НОК Олена Петрова, власники кінно-спортивних клубів Михайло Цаплієнко та Валерій Чумаков, депутат міськради Віталій Жиленко та інші гості.

«Мені завжди дуже приємно бути присутнім на змаганнях, особливо там, де беруть участь діти, - звернувся до присутніх Володимир Токар під час нагородження. - Вдвічі приємніше, що цей Кубок проводиться на базі нашого комунального підприємства – Сумської кінної ДЮСШ. Нині це – унікальний заклад, яких лише 4 в Україні. Тут займаються кінним спортом 130 дітей. В нашій школі виховано 5 абсолютних чемпіонів України з кінного спорту. ДЮСШ відчула друге дихання, коли її очолив наш колега – депутат обласної ради, також спортсмен, майстер спорту Олександр Стрельченко. Він постійно приходить, звертається до депутатів за коштами для розвитку школи. Сьогодні ми побачили, що гроші дійсно йдуть на велику справу».

У поточному році витрачено 2,5 млн грн на зовнішній ремонт, покрівлі, утеплення, заміну вентиляції у стайні. Це – кошти ДФРР і обласного бюджету. Також депутати виділили 380 тисяч грн на ремонт адміністративної будівлі, 160 тисяч грн на закупівлю 3 коней, 140 тисяч на облаштування виїздкового поля. Будівлю стайні прикрасив прекрасний мурал, який розписали Євген Осипенко та Єгор Авдеєнко.

Володимир Токар подякував керівнику і колективу ДЮСШ, депутатам, за розвиток кінного спорту в області. «Сподіваюся, що в нас буде ще багато чемпіонів, якими ми пишатимемося», - наголосив голова обласної ради.

Натомість Олександр Стрельченко зазначив: «Легко працювати, коли є така підтримка. Завдячуючи депутатському корпусу і безпосередньо Володимиру Токарю ви сьогодні побачили ті зміни, які є в нашій ДЮСШ. Упевнений, що це лише початок. Хочеться зробити все, аби кінний спорт в області розвивався», - звернувся до присутніх директор школи.

Він подякував партнерам, привітав спортсменів і згадав ситуацію, коли вихованцям їхньої школи виділили путівки в табір «Молода гвардія», але не знайшлося бажаючих через те, що спортсмени не можуть обійтися без свого коня 21 день. Тож від відпочинку прийшлося відмовитися.

Усі, хто прийшли на змагання, говорили, що отримали неймовірні емоції. Для них провели екскурсію кінно-спортивною школою. Вони вболівали і переживали за своїх фаворитів.

Ну а учасники отримали призи, грамоти і Кубки.

Також читайте:

 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення