Володимир Токар привітав з професійним святом педагогів Сумщини

Цього року святкування Дня вчителя відбулося у форматі балу. В театрі драми та музичної комедії ім. Щепкіна вальсували, дарували привітання, квіти, співали і отримували гарний настрій.

У фойє театру зібралися викладачі шкіл, працівники вишів, позашкілля, ДЮСШ. До педагогів звернувся голова Сумської обласної ради Володимир Токар: «Сьогодні, йдучи на освітянський бал, я згадував своїх учителів, і, звісно, свою першу вчительку. Дивлячись на вас, красивих і чарівних, розумію, яка на вас покладена відповідальність – навчити і виховати багато поколінь. Ви працюєте з найціннішим, що у нас є – нашими дітьми. Тож низький уклін вам за це. Я дякую кожному з вас за те, що вчите дітей мудрості, терпінню, наукам. Дякую ветеранам за те, що передають свій досвід молоді. У свою чергу хочу запевнити, що обласна рада завжди підтримувала, підтримує і буде підтримувати освіту».

У переддень свята Володимир Токар побажав усім педагогам здоров’я, миру, гарних учнів, комфортної роботи, достойних зарплат і відзначив найуспішніших освітян.

Привітала колег і директор Департаменту освіти і науки ОДА Вікторія Гробова. Вона зазначила, що хороша освіта – це найкраща інвестиція у молодь, процвітання й утвердження України. «Ви робите наш світ кращим, адже саме вчитель спрямовує нас до подальшого розвитку. І я вдячна всім вам за наполегливу працю і високі результати».

Загалом у дійстві взяли участь майже півтисячі педагогів Сумщини.

Також читайте:

 

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради