Люди похилого віку потребують нашої турботи і комфорту

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. Тож цього дня у підвідомчих інтернатних закладах відбулися урочисті заходи.

Радо зустрічали гостей і в обласному геріатричному пансіонаті для ветеранів війни та праці. У фойє була організована виставка осінніх дарів природи, підопічні пансіонату гарно одягнулися. Вони підготували для своїх друзів та багаточисельних гостей цікаві номери і гарний настрій.

Від імені депутатського корпусу обласної ради людей похилого віку привітав Олександр Стрельченко.

«Я знаю, що серед вас багато людей, які віддали своє життя сільському господарству, є вчителі, військові і люди різних професій. Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Мені щиро хочеться, щоб у вашому пансіонаті було тепло, затишно, щоб ви почувалися, як вдома. Тому ми, депутати, робимо все можливе для цього», - звернувся до присутніх обласний обранець.

Серед іншого Олександр Стрельченко подякував персоналу закладу за їх роботу, чуйність, увагу до підопічних пансіонату. Усім присутнім депутат побажав здоров’я, прожити довгі роки у мирі, злагоді, повазі й любові.

Святкові виступи цього дня подарували вихованці Білопільського, Конотопського дитячих будинків-інтернатів, підопічні Охтирського, Кролевецького, Синівського, Воронізького будинків-інтернатів громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.

Родзинкою свята став танець кохання під звуки вальсу французького композитора Юбера Жиро «Під небом Парижу». Його виконали Володимир Суховерхов та Галина Резніченко, які вже 12 років живуть разом у пансіонаті і обидва пересуваються в інвалідних візочках.

Усі номери і від господарів пансіонату, і від їхніх гостей були дуже щирими, цікавими і супроводжувалися гучними оплесками.

За словами керівниці Сумського геріатричного пансіонату Людмили Красильникової нині в установі проживає 196 ветеранів, 11 з яких мають статус внутрішньо переміщених осіб. «Для них у нас створені всі умови. Завдячуючи небайдужості обласних депутатів, ми маємо ремонти в приміщеннях, протипожежну сигналізацію, достойне фінансування. Сподіваюся, що й надалі буде така увага до нашого закладу, бо люди похилого віку потребують і нашої турботи, і комфорту. Вони цього заслуговують», - зазначила посадовиця.

Також читайте:

 

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube