Обласні депутати принципові і одностайні у питаннях здоров’я жителів Сумщини

Депутати Сумської обласної ради продовжують здійснювати контроль над питанням реконструкції променевого відділення №2 з будівництвом приміщень для встановлення лінійного прискорювача в обласному онкологічному диспансері.

Двадцять обласних обранців із різних фракцій взяли участь у черговій нараді стосовно якнайскорішого впровадження цього проекту в життя. Як ми вже повідомляли, ще влітку депутати виділили кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації, був заключний договір з компанією, що виграла конкурс, і розпочалися роботи. Утім обласна державна адміністрація хоче змінити розпорядника коштів.

«Завершити всі процедури компанія має цього року, аби вже в році наступному область мала змогу подати заявку на участь у виділенні Сумщині коштів ДФРР на закупівлю лінійного прискорювача, який вартує 110 млн грн, і на будівництво приміщення для нього». На цьому наголосила під час наради заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко.

Вона нагадала, що конкурс проводився відкрито із залученням голів депутатських комісій, керівників підприємств, установ. Нарікань під час його проведення ні від кого не було. Але найголовніше на сьогодні питання не те, хто буде розробляти проектно-кошторисну документацію, а здоров’я людей. І депутати у цьому принципові й одностайні.

«Якщо зараз розпочати процедуру проектування з самого початку, ми відкинемо ще на півроку назад будівництво. А це – недопустимо, оскільки онкологічні хвороби нікого не щадять. І лінійний прискорювач для жителів області життєво необхідний», - зазначив депутат обласної ради Олександр Будник.

Його підтримав і голова депутатської комісії з питань охорони здоров’я Магомед Галаєв, який зауважив: «Поки ми тут вирішуємо, хто має бути проектантом, ми втрачаємо час. Повірте, онкохворим та їх близьким немає різниці, хто буде розпорядником коштів, проектантом, будівельником. Для них і для нас, як представників жителів Сумщини в обласному депутатському корпусі, важливо, аби роботи були зроблені якісно, професійно і якнайскоріше був встановлений апарат».

Присутні на нараді депутати запевнили, що докладуть усіх зусиль, аби реконструкція променевого відділення №2 та будівництво приміщень для встановлення лінійного прискорювача в обласному онкологічному диспансері були здійснені якісно і в найкоротші терміни.

 

Також читайте:

 

 

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради