telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Завершився черговий етап Обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»

Сумська обласна рада завершила прийом робіт на участь в Обласному конкурсі «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади», опрацьовує їх та готує для передачі членам журі. З цього приводу відбулося засідання конкурсної комісії. Його провела заступник голови обласної ради Тетяна Головко.

На конкурс надійшло 19 робіт, розміщених у друкованих та електронних ЗМІ у період з 1 жовтня 2018 року до 30 серпня 2019 року. Серед них: 9 дописів у газетах, 7 телевізійних передач, 1 – радійна і дві публікації в онлайн-медіа.

Компетентне журі, до складу якого увійшли провідні журналісти Сумщини, представники місцевих органів самоврядування, депутати обласної ради, протягом відведеного часу розгляне їх і обере переможців у 4-х номінаціях «Краща он-лайн-публікація», «Краща стаття», «Кращий радіоматеріал», «Кращий відеоматеріал».

Далі журі виставить бали кожній роботі, згідно з якими і будуть визначені переможці. Дипломи і грошові винагороди будуть вручені тим, хто зайняв І, ІІ і ІІІ місце, під час святкування Дня місцевого самоврядування, який відзначається 7 грудня.

Нагадаємо, що на теренах Сумщини подібний конкурс, ініційований обласною радою, проводиться вдруге. В Україні його було започатковано Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» у співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і ГО «Інтерньюз-Україна» з метою висвітлення масштабної реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, для підвищення обізнаності й прихильності населення до змін у суспільстві та створення територіальних громад.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 26 вересня 2019, 15:23

Документи облради

Go to top