Тетяна Головко: «Молодь – рушійна сила змін»

Сьогодні розпочав свою роботу триденний Обласний молодіжний форум «МолоДьДіє!». Учасниками заходу стали фахівці з питань молодіжної політики міст, районів та ОТГ області, громадські активісти, автори кращих молодіжних практик, партнери молодіжної політики.

Заступник голови обласної ради Тетяна Головко взяла участь в урочистому відкритті Форуму та зазначила, що активна життєва позиція сучасної молоді надихає політиків різних рівнів приймати прогресивні рішення задля розвитку регіону та держави.

«Приємно, що на заході присутня молодь з усіх куточків нашої області, – наголосила у вітальному слові Тетяна Іванівна. – Адже саме ви повезете ідеї та напрацювання у свої регіони та дасте поштовх для реалізації нових проектів».

У рамках Форуму відбулася ярмарка-презентація проектів конкурсу «Кращі молодіжні практики Сумщини» за підсумками 2017-2018 років та найкращих практик громадських організацій, які реалізовувалися за підтримки коштів обласного бюджету. Кожен із присутніх міг віддати свій голос за одну із таких ініціатив та обрати переможця у номінації «Приз глядацьких симпатій». Серед учасників була і депутат обласної ради Вікторія Мурич, яка презентувала екологічний проект.

Програма Форуму включає і ряд панельних дискусій де присутні зможуть обговорити особливості молодіжної політики, відповідальність та механізми роботи. Заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван Боршош висловив сподівання почути конструктивну критику, яка дозволить краще зрозуміти потреби молоді.

Організатором заходу стало управління молоді та спорту Сумської ОДА. Заступник начальника управління – начальник відділу у справах молоді Ольга Різніченко зазначила, що кожен вкладає в «молодіжну політику» водночас щось особисте і загально корисне, але всі знайдуть для себе  щось цікаве, корисне та пізнавальне на Форумі.

«Бажаю вам бути натхненними та знайти нових друзів. Сподіваюся, що з кожним роком активної та цілеспрямованої молоді буде більше. А ми, як представники влади будемо робити все для вашої підтримки», – підсумувала Тетяна Головко.

Також читайте:

 

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради