Щепкинці взяли участь у ІІ Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва «СвітОгляд»

22 вересня Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна на запрошення організаторів заходу взяв участь у ІІ Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва «СвітОгляд» (м.Сєвєродонецьк).

Щепкінці вже не вперше показують своє мистецтво глядачу Луганщини. Минулого року митці Академічного театру імені М.С.Щепкіна запропонували пластичний перформанс «Шинель» за однойменною повістю Миколи Гоголя (режисер А.Вусик), а цьогоріч шанувальники театру поринули у мистецький простір з комедійною грою «Відключені» та стали співучасниками цього неймовірного дійства. У ролях: Грейс - Владислав Писарев, Кемп - Дмитро Некрасов.

Як зазначили організатори фестивалю, мета заходу -  представити глядачеві сучасний український театральний процес у його строкатому розмаїтті форм та жанрів.

Разом із сумчанами свої роботи на фестивалі презентували театральні колективи України з міст: Київ, Львів, Дніпро, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Чернігів та інші. 

Треба зазначити, що з виставою «Відключені» щепкінці у 2019 році вже взяли участь у ІІІ Міжнародному театральному фестивалі камерних вистав “AndriyivskyFest” в Київському академічному театрі «Колесо» (м.Київ) та  у VI Міжнародному фестивалі театрального мистецтва «Схід-Захід» на сцені Театру імені Ю.Словацького (м.Краків, Польща), де ця вистава визнана, як «NAJLEPSZY SPEKTAKL» (Найкраща вистава), а Владислав Писарев отримав  Диплом «NAJLEPSZY AKTOR PIERWSZOPLANOWY» (найкращий актор першого плану).

ІІ Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «СвітОгляд», як для митців, так і для справжніх поціновувачів театрального мистецтва, наповнений позитивними емоціями, нескінченними оваціями вдячної публіки та знайомством з кращими здобутками сучасного театрального мистецтва України.

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Увага!

  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.
  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 15) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube