У Миколаївському ДНЗ «Веселка» відкрили додаткову групу

«Хочу подякувати усім благодійникам, хто долучився до будівництва додаткової групи у ДНЗ «Веселка». Це – результат спільного діалогу влади і громади, які побачили проблему і знайшли кошти на її вирішення. Я радий за малюків, які будуть виховуватися у сучасному приміщенні, з новими меблями і гарним настроєм, бо це, в першу чергу, – комфорт. Зі свого боку обіцяю допомогти облаштувати у новій групі ігровий куточок», - сказав голова Сумської обласної ради Володимир Токар, якого запросили на урочистості.

Нині у дитячому садку-яслах «Веселка», що у Миколаївській ОТГ Білопільського району, виховується 82 дитини. І у трьох групах, які до сьогодні функціонували у закладі, місця для них було замало. Тож керівництвом ОТГ і дитячого садка було вирішено добудувати ще одну. Тут розташуються 20 дітей зі старшої групи. До доброї справи долучилися місцеві благодійники, і загальними зусиллями з’явилося нове приміщення. Його облаштування разом із закупівлею нових меблів, посуду, білизни, обійшлося у понад 1,5 млн грн. Але ці гроші варті дитячих радощів.

За словами завідуючої дитсадком Ніни Чабади, коли малюки вперше зайшли до групи, їх радості не було меж. «Вони були у захваті, очі світилися. Також дуже задоволеними залишилися батьки», - розповіла Ніна Миколаївна.

Вона зауважила, що у їхній ОТГ намагаються іти в ногу з часом, надавати більше можливостей для дітей і працювати задля їхнього майбутнього.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Середа, 18 вересня 2019, 15:16

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради