Тетяна Головко: «Рятівник – це професія за покликом серця»

Одинадцятий рік поспіль 17 вересня Україна відзначає День рятівника. Це свято є не лише професійним, оскільки його шанують усі громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.

Сьогодні заступник голови обласної ради Тетяна Головко завітала до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, що знаходиться у м.Ромни. До урочистостей долучилися і представники місцевої влади.

«Колектив Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України – приклад для наслідування рятувальниками всієї країни. Ваші досягнення та здобутки говорять самі за себе. Одразу видно професійність вашого керівника, який докладає всіх зусиль для розвитку центру та популяризації професії рятівника», – зазначила у вітальному слові Тетяна Головко.

У святковій атмосфері кращі рятувальники отримали відзнаки обласної, місцевих рад та нагороди від керівництва Міжрегіонального центру. Багато теплих слів сьогодні звучало на адресу винуватців свята. За плечима кожного з них – рятувальників, «хіміків», піротехніків, водолазів, кінологів та інших фахівців Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України – велика кількість виїздів на різноманітні надзвичайні ситуації та врятовані людські життя.

«Нехай ваші серця горять не від пожеж, а від любові до професії», – побажала Тетяна Іванівна усім присутнім.

 

Також читайте:

 

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради