Троє юних сумчан стали фіналістами Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко»

У Харкові завершився ХІ Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко». Під час урочистого закриття заходу голова Харківської обласної ради, президент фестивалю Сергій Чернов відзначив високу якість робіт, які були подані на конкурс, привітав переможців та всіх учасників фестивалю.

«За чотири дні фестивалю ви змогли повністю зануритися у світ «Дитятко» і,  сподіваюся, він припав вам до душі. Відвідуючи майстер-класи та авторські лекції, ви поповнили свій багаж знань, який має бути завжди різноманітним та ретельно підібраним. Ви мали змогу контактувати з величезною кількістю людей із інших регіонів, дізналися про їхні творчі прийоми, а також тенденції вітчизняної і міжнародної теле- і кіноіндустрії», - сказав президент фестивалю, звертаючись до залу.

Він подякував фіналістам фестивалю за цікавість та увагу до питань телевізійного простору, кіновиробництва і радіомовлення, зазначивши, що «свого часу ми створювали «Дитятко», аби зробити медіапростір добрішим, якіснішим, змістовнішим. Знаю, ми на правильному шляху. В тому числі, завдяки вам усім і кожному персонально».

Сергій Чернов також висловив вдячність усім партнерам та спонсорам фестивалю, оргкомітету та високоповажним членам журі, що приїхали із багатьох куточків світу.

Сумщина на фестивалі була представлена трьома учасниками. Олеся Мироненко від майстерні аудіовізуального мистецтва та анімації «Дві черешні» при Сумському Палаці дітей та юнацтва стала фіналісткою конкурсної програми медіафестивалю в номінації «Екологія живої природи» з фільмом «2075 або дівчинка з тарганом». У червні цей фільм увійшов до 10 фіналістів «Чілдрен кіно-фест 2019».

Також фіналістами з Сум стали Михайло Грищенко, який представляв «Мішмікс студію» у номінації «Кращий документальний фільм дитячої студії» та Діана Божко зі студії «Семкі Фемкі» - номінація «Кращій анімаційний фільм дитячої студії».

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 17 вересня 2019, 14:05

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради