Особовому складу обласного управління Національної поліції України представили нового керівника

Від сьогодні поліцію Сумщини очолюватиме Руслан Пиняга. Його особовому складу правоохоронців представив Голова Національної поліції України Сергій Князєв, головна настанова якого новому очільнику була – працювати так, щоб населення довіряло поліції.

Вже екс головного поліцейського Сумщини Князєв представить завтра у Запоріжжі, де Микола Лушпієнко також очолить обласне управління Національної поліції.

Привітав нового керівника з призначенням голова Сумської обласної ради Володимир Токар, який зазначив, що Руслан Орестович уже працював заступником управління Нацполіції в Сумській області. Це означає, що йому відома специфіка роботи, він знайомий з колективом, має досвід роботи в оперативних підрозділах.

«Тож я впевнений, що робота Руслана Пиняги, як керівника, буде на високому рівні. Обласний депутатський корпус завжди тісно працює з правоохоронними органами. На Сумщині прийнята обласна програма «Правопорядок» і ми як можемо, допомагаємо коштами на потреби Національної поліції та інших правоохоронних структур. Упевнений, наша праця буде плідною і в подальшому», - наголосив голова обласного депутатського корпусу.

Також Володимир Токар подякував за службу Миколі Лушпієнку, який очолював міліцію, а потім поліцію на Сумщині протягом 4 останніх років.

Руслан Пиняга працював з 2016 по 2018 роки заступником начальника ГУНП у Сумській області - начальником кримінальної поліції, з 2018 - заступником начальника Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції (у Києві).

 

 

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради