Рушійна сила усіх змін: на Сумщині відсвяткували День підприємця та провели Фестиваль власної справи

З нагоди святкування Дня підприємця й у рамках Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки у обласному центрі відбувся Фестиваль власної справи «BXID». В урочистих заходах взяла участь заступник голови обласної ради Тетяна Головко, яка долучилася до привітань підприємців Сумщини.

«Відзначення на державному рівні Дня підприємця – ознака значимості представників цієї сфери у житті країни. Саме від вас, шановні підприємці, залежить життя наших громад, бо ви – рушійна сила усіх змін, завдяки вам з’являються нові робочі місця, наповнюється бюджет, розвивається Сумщина і Україна», – зазначила у вітальному слові Тетяна Іванівна.

Посадовиця подякувала всім підприємцям за їх активну соціальну позицію та за постійну підтримку наших бійців на сході України. І виконала почесну місію: у святковій атмосфері за вагомий внесок у розвиток підприємництва Сумщини, активну громадську позицію та з нагоди Дня підприємця вручила відзнаки обласної ради. Їх отримали кращі представники цієї галузі в області.

У рамках святкування нагороди отримали переможці обласного конкурсу «Кращий підприємець року», який щороку проводиться у рамках Програми розвитку малого та середнього підприємництва. Дипломи кращим з кращих у 13 номінаціях вручив керівник апарату Сумської ОДА Дмитро Живицький, який подякував усім підприємцям за їх нелегку працю та побажав і в подальшому не боятися ризикувати, а про двигатися у бізнесі тільки вперед.

У рамках заходу усі бажаючі мали можливість вільно відвідати лекції сумських підприємців та поговорити про бізнес, підприємницьку діяльність, досягнення й історії започаткування власної справи.

Загалом захід зібрав близько 100 підприємців, які взяли участь у різних локаціях фестивалю, презентуючи власні вироби та послуги.

Також читайте:

 

 

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради