Рушійна сила усіх змін: на Сумщині відсвяткували День підприємця та провели Фестиваль власної справи

З нагоди святкування Дня підприємця й у рамках Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки у обласному центрі відбувся Фестиваль власної справи «BXID». В урочистих заходах взяла участь заступник голови обласної ради Тетяна Головко, яка долучилася до привітань підприємців Сумщини.

«Відзначення на державному рівні Дня підприємця – ознака значимості представників цієї сфери у житті країни. Саме від вас, шановні підприємці, залежить життя наших громад, бо ви – рушійна сила усіх змін, завдяки вам з’являються нові робочі місця, наповнюється бюджет, розвивається Сумщина і Україна», – зазначила у вітальному слові Тетяна Іванівна.

Посадовиця подякувала всім підприємцям за їх активну соціальну позицію та за постійну підтримку наших бійців на сході України. І виконала почесну місію: у святковій атмосфері за вагомий внесок у розвиток підприємництва Сумщини, активну громадську позицію та з нагоди Дня підприємця вручила відзнаки обласної ради. Їх отримали кращі представники цієї галузі в області.

У рамках святкування нагороди отримали переможці обласного конкурсу «Кращий підприємець року», який щороку проводиться у рамках Програми розвитку малого та середнього підприємництва. Дипломи кращим з кращих у 13 номінаціях вручив керівник апарату Сумської ОДА Дмитро Живицький, який подякував усім підприємцям за їх нелегку працю та побажав і в подальшому не боятися ризикувати, а про двигатися у бізнесі тільки вперед.

У рамках заходу усі бажаючі мали можливість вільно відвідати лекції сумських підприємців та поговорити про бізнес, підприємницьку діяльність, досягнення й історії започаткування власної справи.

Загалом захід зібрав близько 100 підприємців, які взяли участь у різних локаціях фестивалю, презентуючи власні вироби та послуги.

Також читайте:

 

 

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube