Напередодні Дня фізичної культури і спорту в обласному центрі вшанували спортсменів Сумщини

Кращі спортсмени, тренери, ветерани та шанувальники спорту й фізичної культури області зібралися разом, аби підбити підсумки своєї роботи за останній рік, з оптимізмом подивитися у майбутнє. І, звичайно ж, багатьох з них за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту, багаторічну плідну професійну діяльність, відданість справі, підготовку спортсменів високого класу було відзначено нагородами.

Так, Грамотою Сумської обласної ради нагороджено Заслуженого тренера України з лижних гонок, тренера-викладача комунального закладу Сумської обласної ради Обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Регіональний центр зимових видів спорту» Світлану Байду, тренера-викладача з легкої атлетики та футболу Сумського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Юрія Сокола та старшого інструктора-методиста обласного комунального закладу Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа Олега Литвиненка.

Подякою Сумської обласної ради відзначено високі спортивні досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, популяризацію здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту спортсменів - мешканця смт Миколаївка Білопільського району Сумської області Віталія Павленка та сумчанина Богдана Привалова, а також
за відданість справі, підготовку спортсменів високого класу - тренера-викладача з легкої атлетики міського комунального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву Володимира Голубничого з легкої атлетики» Костянтина Ожійова.

Спортсменів та прихильників здорового способу життя привітав депутат обласної ради, голова громадської ради з питань фізкультури та спорту при управлінні молоді і спорту ОДА Олександр Стрельченко:

- Я сам у минулому - спортсмен, займався вільною боротьбою. Тож добре знаю, як спорт розвиває в людині життєво необхідні якості - досягання мети, завзятість, командність, старання і здоровий спосіб життя. Я вдячний нашим тренерам і спортсменам, хто прославляє Сумщину. Ми за вас вболіваємо, переживаємо і шалено радіємо, коли бачимо на вищих п'єдесталах пошани. Ваш приклад є поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої області.
Олександр Юрійович передав вітання від керівництва, колег з депутатського корпусу обласної ради та заявив, що обласні обранці завжди приділяли увагу спорту і будуть продовжувати працювати в цьому напрямку і надалі. Він побажав усім тренерам і наставникам талановитих, завзятих учнів, спортсменам - ще більше перемог і злетів, хороших вболівальників і всіляких життєвих благ.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 вересня 2019, 15:06

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради