Новий навчальний корпус СумДУ з Центром пляжного волейболу відчинив двері для студентів та спортсменів

Другу чергу нового навчального корпусу «Н» Сумського державного університету днями урочисто відкривали у Сумах. Святкова подія зібрала разом представників влади, спорту, викладачів та студентів. Почесним гостем заходу був керівник федерації волейболу Сумської області, Народний депутат України Ігор Молоток.

Саме завдяки його підтримці, за новітніми технологіями і добудований корпус з Центром пляжного волейболу. «Сподіваюся, що Центр стане «кузнею» майбутніх олімпійських чемпіонів, адже Сумщина має гарний спортивний потенціал», – наголосив Ігор Федорович.

«Відкриття сучасного навчального корпусу та унікального Центру пляжного волейболу – визначна подія не лише для Сумського державного університету та області, а й загалом для України, – зазначила у вітальному слові заступник голови обласної ради Тетяна Головко. – Я пишаюся тим, що саме наш університет дає приклад та постійно піднімає планку для розвитку інших навчальних закладів держави».

У складі Центру пляжного волейболу є два майданчики зі штучним підігрівом підлоги та піску, трибуни для глядачів, сучасні роздягальні і душові кімнати, приміщення для тренерів та допінг-контролю спортсменів. Завдяки цим умовам тепер є можливість тренуватися та проводити змагання в будь яку пору року. Нові ж навчальні кабінети корпусу чекають студентів факультету електроніки та інформаційних технологій СумДУ.

Ректор державного університету Анатолій Васильєв зазначив, що новий волейбольний центр може стати не тільки спортивним об’єктом для студентів, а й головною базою в Україні для підготовки національних збірних команд і проведення всеукраїнських змагань з пляжного волейболу, оскільки у виші є зручна інфраструктура з можливістю поселення команд, наявність басейну, реабілітаційного центру та медичного супроводу.

«Досягнення університету, його розширення та оновлення – приклад вдалої комунікативної роботи керівництва навчального закладу», – підсумувала Тетяна Головко.

Також читайте:

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради