telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

До 16 вересня подовжено термін подачі журналістських робіт на Обласний конкурс, який вдруге проводить Сумська обласна рада

Сьогодні, 10 вересня, відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення Обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

На даний час надійшло 12 творчих робіт від представників ЗМІ області. Однак, не всі бажаючі взяти участь у конкурсі змогли вчасно зареєструватися через певні технічні причини на офіційному сайті обласної ради.

Виходячи з цього, члени оргкомітету одноголосно прийняли рішення про подовження терміну подачі матеріалів до 16 вересня 2019 року. Тож ті засоби масової інформації області або окремі журналісти, які не подали з тих чи інших причин матеріали на конкурс, можуть це зробити протягом шести наступних днів.

Нагадуємо, що згідно з рішенням Сумської обласної ради від 06.07.2018 «Про Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» та змінами до цього рішення від 22.02.2019 у конкурсі беруть участь матеріали, які були оприлюднені вперше в період з 1 жовтня 2018 року до 30 серпня 2019 року за чотирма номінаціями:

  • Краща онлайн-публікація;
  • Краща публікація;
  • Кращий радіоматеріал;
  • Кращий відеоматеріал.

У кожній із чотирьох номінацій передбачені три премії:

  • І премія – 10 000 грн,
  • ІІ премія – 7 000 грн,
  • ІІІ премія – 5 000 грн.

Кожен Учасник може подати одну конкурсну роботу і лише в одній з номінацій.

Матеріали можна подавати з будь-якої тематики, що стосуються життєдіяльності органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади, а саме: розвитку медичної галузі, перших кроків Нової української школи, передового досвіду створення територіальних об’єднань, нариси про кращих керівників ОТГ, місцевих закладів освіти, медицини, культури тощо.

Для участі у Конкурсі необхідно до 16 вересня 2019 року заповнити онлайн-заявку, яка розміщена на офіційному сайті Сумської обласної ради.

Більш детальну інформацію з питань Конкурсу можна отримати, зателефонувавши на номер: 700-440.

 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 10 вересня 2019, 11:30

Документи облради

Go to top