418 років з дня заснування міста відзначили у Кролевці

Минулої суботи у центральному парку Кролевця, здавалося, зібралися чи не всі жителі міста. 7 вересня жителі столиці українського ткацтва відзначили 418 річницю з дня заснування свого населеного пункту.

З цієї нагоди у Кролевці відбувся Хрестовоздвиженський ярмарок, де можна було побачити і виставки робіт народних умільців, і посмакувати улюбленими стравами, і послухати місцевих аматорів сцени, і взяти участь у розвагах, конкурсах. Для дітей була підготовлена своя програма.

Почесним гостем свята став голова Сумської обласної ради Володимир Токар. Він привітав кролевчан із святом, подякував усім жителям за працю на благо рідного міста, ветеранам за його розбудову, а учасникам АТО, яких на Кролевеччині проживає більше 300, – за те, що боролися за суверенітет і цілісність України.

«На жаль, сім родин втратили своїх рідних на цій війні. Я хочу принести співчуття рідним і близьким загиблих та подякувати їхнім батькам за виховання справжніх патріотів. Усім кролевчанам я бажаю здоров’я, благополуччя та злагоди. Нехай мирним буде небо над вашим краєм і процвітає славне місто Кролевець».

Також до присутніх звернулися Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький, єпископ Конотопський та Глухівський Роман, народний депутат України Ігор Молоток, депутат обласної ради Володимир Горох та очільники району.

Вони говорили про здобутки міста, бажали жителям щирої долі та добра, нових досягнень для подальшого розвитку Кролевця.

Також читайте:

Увага!

03.04.2020 року о 10-й годині (зал засідань при голові обласної ради, III- й поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube