У Сумах згадали військовослужбовців 27-ої Сумської реактивної артилерійської бригади, які загинули на Луганщині

Сьогодні в обласному центрі вшанували військовослужбовців 27-ої Сумської реактивної артилерійської бригади, життя яких забрали ворожі «Смерчі» в районі населеного пункту Перемога Луганської області. Цього року виповнилося п’ять років з дня страшної для Сумщини звістки.  

Зранку біля пам’ятного знаку «Дзвін пам’яті» зібралось керівництво області та міста, військовослужбовці 27-ої Сумської реактивної артилерійської бригади, близькі та рідні загиблих, громадськість.

Хвилиною мовчання присутні вшанували спомин про тих, хто віддав своє життя за цілісність і недоторканість України та поклали квіти до пам’ятного знаку 17 загиблим воїнам-артилеристам.

У своєму слові голова Сумської обласної ради Володимир Токар наголосив, що за ці п’ять років не стихла біль втрати.

«Це місце, де ми стоїмо, – історичне для Сумщини. Бо саме тут увіковічено пам’ять Героїв. Нажаль, ніхто навіть у страшному сні не міг очікувати агресії з боку Росії. Втім, так сталося, що українцям доводиться захищати рідну землю. Ми всі пам’ятаємо цей сумний для нашого краю день і мріємо лише про одне: щоб якнайшвидше завершилася війна і всі військові повернулися живими і неушкодженими», - звернувся очільник обласних парламентарів до присутніх.

Серед іншого Володимир Токар подякував ініціатору зведення пам’ятного знаку – луганчанину Олександрові Маху за те, що цей дзвін скорботи й пам’яті він зібрав своїми руками з осколків, що залишилися на місці трагедії. І звернувся до сумчан із закликом не забувати Героїв. Пам’ятати тих, хто загинув за нашу Україну, рідну Сумщину.

Родинам, які втратили в зоні АТО своїх рідних, цього дня були вручені відзнаки та книга пам’яті «Свою Україну любіть», в якій ідеться про кожного із загиблих воїнів 27-ої Сумської реактивної артилерійської бригади.

Після мітингу-реквієму відбулася панахида за загиблими.

Володимир Токар поклав квіти до могил Героїв, що поховані на Алеї Слави центрального кладовища.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 03 вересня 2019, 13:37

Підготовка до сесії обласної ради

Управління майном Сумської обласної ради інформує

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube