Медики Сумщини удостоєні відзнак за професіоналізм та милосердя

9 серпня, у День Святого великомученика Пантелеймона, якого в Україні вшановують як символ зцілення і милосердя, у Києві третій рік поспіль відбулися традиційні урочистості з нагоди відзначення найкращих українських та зарубіжних медиків.

Процес відбору кандидатів складався з декількох етапів і розпочинався з регіональних рад, на яких був проведений конкурсний відбір та визначені переможці. У Сумській області раду очолювала начальник КЗ «Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» Інесса Савенко.

У регіональному конкурсі Відзнаки «Ордена Святого Пантелеймона» переможцями стали доцент кафедри госпітальної хірургії, лікар-хірург хірургічного відділення КЗ «Сумська обласна клінічна лікарня» Микола Кобилецький (номінація – «Найкращий лікар»), головний лікар КЗ «Обласний наркологічний диспансер» Тарас Злиденний (номінація – «Новатор охорони здоров’я») та лікар-терапевт, завідувач відділення паліативно-хоспісної допомоги Лебединської центральної районної лікарні Сергій Костюк (номінація – «Ввзірець служіння суспільству»).

Переможцем регіонального відбору Відзнаки «Медаль Святого Пантелеймона» у номінації «За лікарське мистецтво» стала лікар-хірург хірургічного відділення Недригайлівської центральної районної лікарні Інна Пільгуй.

До когорти нагороджених фіналістів у Києві, яких відзначали у п’яти номінаціях на Орден і трьох – на Медаль, потрапив і лікар із Сумщини.

У номінації «Взірець служіння суспільству» кращим в Україні став лікар-терапевт, завідувач відділення паліативно-хоспісної допомоги Лебединської центральної районної лікарні Сергій Костюк. Він отримав Орден Святого Пантелеймона та грошову винагороду.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 29 серпня 2019, 13:41

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 32 сесії Сумської обласної ради відбудеться 24 січня 2020 року

Управління майном Сумської обласної ради інформує

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube