telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Журналісти області! Ви ще маєте час направити свої творчі роботи на Обласний конкурс журналістських робіт

Залишаються лічені дні до завершення прийому творчих матеріалів на Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Він проводиться на Сумщині вже вдруге згідно з рішенням Сумської обласної ради від 06.07.2018 «Про Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» та змінами до цього рішення від 22.02.2019. Минулого року в різних номінаціях було визначено десять кращих матеріалів, надісланих на конкурс, - журналісти отримали грошові премії за свої творчі роботи, подяки за невтомну працю.

У цьогорічному етапі конкурсі беруть участь матеріали, які були оприлюднені вперше в період з 1 жовтня 2018 року до 30 серпня 2019 року за чотирма номінаціями:

  • Краща онлайн-публікація;
  • Краща публікація;
  • Кращий радіоматеріал;
  • Кращий відеоматеріал.

У кожній із чотирьох номінацій передбачені три премії:

  • І премія – 10 000 грн,
  • ІІ премія – 7 000 грн,
  • ІІІ премія – 5 000 грн.

Кожен Учасник може подати одну конкурсну роботу і лише в одній з номінацій.

Для участі у Конкурсі необхідно до 1 вересня 2019 року заповнити онлайн-заявку, яка розміщена на офіційному сайті Сумської обласної ради.

Переможці Конкурсу визначаються до 1 жовтня 2019 року. Рішення Комісії про визначення переможців Конкурсу затверджується на сесії Сумської обласної ради до 1 грудня 2019 року. Урочиста церемонія нагородження приурочується до Дня місцевого самоврядування.

Детальну інформацію з питань Конкурсу можна отримати, зателефонувавши на номер: 700-440.

 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Середа, 28 серпня 2019, 11:30

Документи облради

Go to top