telegram Facebook Twitter Youtube

Слався, рідна Україно, наша земле золота!

Серпень – знаменний місяць для нашої держави. Він став відліком нової ери для України. Сьогодні, 24 серпня, наша держава відзначає свій день народження.

З цієї нагоди в Сумах відбувся ряд урочистих заходів за участі керівництва області, міста, депутатів, представників трудових колективів, учасників АТО, волонтерів та громадськості.

Урочистості розпочалися молебнем, покладанням квітів до пам’ятного знака на честь Героїв Небесної Сотні та вшануванням пам’яті наших земляків, які загинули в зоні АТО.

Пішою ходою учасники урочистого мітингу спочатку поклали квіти до пам’ятного знака у Сквері Героїв Небесної Сотні, далі пройшли центральними вулицями Сум до пам’ятника світочу нації Тарасу Шевченку. Тут відбулася акція «Сто дзвонів пам’яті» та святкова програма «Слався, рідна Україно, наша земле золота!».

Важким і тернистим був шлях до незалежності. Кращі сини боролися і, не вагаючись, віддавали своє життя за свободу, демократію, адже український народ завжди відзначався своєю стійкістю, життєвою силою і патріотизмом. Про це говорили у своїх виступах т.в.о. голови ОДА Ірина Купрейчик, депутат обласної ради Валерій Толбатов, міський голова м. Суми Олександр Лисенко, обласний військовий комісар Валерій Ізмаїлов.

Герої не вмирають! Вони – з нами! Пам’ять усіх загиблих гуртує живих, дає силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Присутні дзвонами пам’яті і вдячності вшанували тих, хто не повернувся з поля брані. А тим їх бойовим побратимам, хто й сьогодні на бойовому посту, керівники області та міста вручили відзнаки обласної ради, обласної державної адміністрації та Сумської міської ради.

Так, за високі досягнення у військовій справі, вагомий особистий внесок у справу розвитку Збройних Сил України Почесною грамотою Сумської обласної ради та з нагоди Дня Незалежності України нагороджено начальника відділу військового обліку та бронювання Сумського обласного військового комісаріату, підполковникаМихайла Мартиненка. Зразкове виконання службово-бойових завдань щодо захисту незалежності та суверенітету України, відданість Військової присязі і Українському народові відзначено Грамотою Сумської обласної ради головного сержанта1-го взводу охорони 2-ї роти охорони військової частини 2276 Національної гвардії України, старшого сержанта Юрія Ляха та начальника квартирно-експлуатаційної служби тилу військової частини 2276 Національної гвардії України молодшого лейтенанта Андрія Зайця. Подяки Сумської обласної ради до Дня незалежності України було вручено техніку відділення обслуговування та ремонту інженерно-технічних засобів охорони вузла зв’язку ІІІ категорії військової частини 2276 Національної гвардії України, прапорщику Юрію Биковськомута старшому стрільцю 3-го відділення 1-го взводу охорони 1-ї роти охорони військової частини 2276 Національної гвардії України, старшому солдату Ігорю Псурцеву.

- Ми варті того, щоб мати свою незалежну державу, – сказав у вітальному слові від імені обласних депутатів Валерій Толбатов. – Здійснилася 28 років тому давня, заповітна мрія, бажання і надія багатьох поколінь українського народу. Тож почуття свободи гріє наші серця! За роки незалежності Україна, як самостійна Європейська держава, не тільки відбулася, а й утвердилася в світовій спільноті. Тож, дорогі друзі, я зичу вам родинного затишку й благополуччя, щастя й процвітання вам і нашій рідній Україні.

Нагороди за свою діяльність, знання, активну життєву позицію отримали волонтери, поліціянти, випускники сумських шкіл, які мали на зовнішньому незалежному оцінюванні по 200 балів з окремих предметів.

Далі святковий настрій мешканцям та гостям обласного центру піднімали своїми талантами юні жителі міста. Артисти обласної філармонії подарували святковий концерт до Дня Незалежності України «Моя Україна – єдина та вільна». У програмі святкових заходів - фестиваль вуличної їжі «Повна Незалежність. Їмо своє», парад вишиванок та концертна програма.

З днем народження, рідна країно! Боже, бережи Україну, а нам дай віри і волі, безмежного терпіння й одностайності, злагоди, взаєморозуміння!

Зі святом, з Днем незалежності!

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Субота, 24 серпня 2019, 15:59

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення