telegram Facebook Twitter Youtube

Урочистості в Сумах «Ти у серці моїм, Україно!» - до Дня Незалежності

Святкові заходи, присвячені Дню народження нашої Держави, розпочалися в Сумах 22 серпня в приміщенні Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М. С. Щепкіна. Відбулися урочистості до Дня Незалежності України «Ти у серці моїм, Україно!».

Тут зібралися представники різних галузей господарства, на яких рівняється область. Тому керівники Сумщини й міста не тільки привітали всіх з нашим найбільшим державним святом, а й вручили відзнаки нагороди обласної, Сумської міської ради та ОДА.

Відзначено активну життєву позицію, самовіддану багаторічну працю, високий професіоналізм Почесною грамотою обласної ради - заступника голови Краснопільської районної ради Івана Гавенка, Грамотою обласної ради - головного державногоо аудитора відділу контролю у галузі промисловості, енергетики, транспорту, фінансових послуг, ЖКГ, інфраструктури та зв’язку Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області Петра Ковальова, помічника судді Зарічного районного суду м. Суми Ярославу Гапченко. Цінний подарунок отримала завідуюча аптеки №218 КП СОР «СУМИ-ФАРМ» Любов Горпенко. Подяку обласної ради оголошено вчителю англійської та німецької мов Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Інні Кривохижій.

Вручаючи високі нагороди та вітаючи усіх присутніх з найвеличнішим святом держави, заступник голови обласної ради Тетяна Головко наголосила, що Україна – в серці кожного з нас.

- У моїй пам’яті мимоволі виникають рядки Павла Павличка: «Україно моя, Україно, я для тебе на світі живу», – відверто зізналася Тетяна Іванівна і, ледь стримуючи хвилювання, додала: - Україна – це ми, це кожен з нас! А незалежність – це мова рідна, солов’їна, українська Незалежність – це культура, традиції і наша щоденна праця! Ніколи за всю історію українці нікого не поневолювали, а лише відстоювали своє право на цій землі бути нацією.

Посадовець щиро подякувала землякам за сумлінну працю, згадала й воїнів честі й справедливості, завдяки мужності й самопожертві яких ми живемо.

- Я бажаю кожному з вас натхненно плекати майбутнє нашої України. Я зичу кожному козацького здоров’я, незалежності духу, миру, затишку в родинах, - наголосила Тетяна Головко.

Упродовж заходу особливу насолоду своєю творчістю дарували професійні артисти театру та філармонії, аматори сцени з різних районів Сумщини, студенти Сумського вищого училища мистецтв та культури ім. Д. С. Бортнянського, юні виконавці з сумських шкіл.

У холі театру була розгорнута виставка «Мистецька скарбниця Сумщини». На ній було представлено творчі роботи майстрів ужиткового мистецтва області, вихованців Сумського вищого училища мистецтв та культури ім. Д. С. Бортнянського.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Неділя, 23 серпня 2020, 11:07

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення