Музей лісу у Тростянці відчиняє двері для відвідувачів

Сімдесяту річницю створення Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства днями святкували у Тростянецькому лісовому господарстві. До урочистостей долучилися заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко, представники місцевої влади, керівники та кращі працівники лісових господарств області.

У врочистій обстановці було відкрито просвітницький осередок, у якому зібрана вся історія становлення і розвитку лісової галузі на Сумщині – Музей лісу. Вихованці шкільного лісництва, учні Тростянецької ЗОШ № 2, провели першу екскурсію для всіх бажаючих. Присутні з цікавістю слухали про найдавніші знаряддя обробітку лісу, зразки деревини, архівні документи, в яких ідеться про утворення лісового та мисливського господарства на Сумщині, в тому числі Тростянецького лісгоспу, здобутки галузі тощо.

«Упевнена, що музей буде родзинкою не лише Тростянця, а й усієї Сумщини, та стане обов’язковою зупинкою на туристичній мапі», – зазначила заступник голови обласної ради Тетяна Головко.

Начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець зазначив, що в історії лісництва 70 років – знакова дата, адже саме через стільки років лісники можуть збирати перший урожай деревини.

Окрім почесної місії відкриття музею, гості заходу разом з юними лісниками взяли участь у закладенні нового дендропарку на території Тростянецького лісового господарства, яке є одним із кращих в області за головними економічними показниками, створює нові робочі місця, наповнює місцевий бюджет.

Ближче ознайомитися з результатами роботи лісового господарства можна було на екскурсії оновленою екологічною стежкою «Заповідними куточками Нескучного», що прокладена в лісовому урочищі «Нескучне». Захоплює своїми досягненнями й одна з кращих в Україні наукова база в Краснотростянецькій лісовій науково-дослідній станції, де також побували всі присутні.

«Ми пишаємося вашою роботою і дякуємо за збереження лісів, збільшення їх площ та за активну роботу з молоддю, результати чого ми маємо змогу сьогодні бачити», – відзначила Тетяна Головко.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 12 вересня 2019, 14:26

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради