Тетяна Головко: «Митці нашого краю – гордість України»

Неможливо уявити, скільки талановитих людей живе на Сумщині. Одну із таких творчих людей днями вшановували в Ромнах. Тетяна Лісненко – поетеса, член Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т.Г. Шевченка, Національної спілки журналістів України, Міжрегіональної спілки письменників України, голова Роменського осередку імені Олени Теліги та громадської організації «Літературне об’єднання «Дивослово».

Днями вона відзначила свій шістдесятий ювілей, який став ще одним приводом зібратися всім прихильникам її творчості.

До привітань ювілярки долучилися і заступник голови обласної ради Тетяна Головко, депутат обласної ради Дмитро Кірюхін та представники місцевої влади та Сумського земляцтва. У святковій та урочистій атмосфері за вагомий внесок у культурно-духовне життя Роменщини Тетяна Іванівна вручила їй подяку Сумської обласної ради й побажала натхнення та нових творчих здобутків.

Тетяна Лісненко захоплюється не лише творчістю, вона ще й чудовий педагог. Саме тому у 2018 році вона заслужено отримала спеціальну нагороду «Жінка року» у номінації «Жінка – педагог».

Близько трьохсот її книг читають на сході наші захисники. Одна з таких книг побачила світ завдяки фінансовій підтримці депутата обласної ради, заступника голови обласної ради Тетяни Головко. Щорічно поповнюються бібліотеки міста та області книгами пані Тетяни, бо видала вона їх 18, а скільки її творів увійшло до колективних збірок та було надруковано в газетах і перелічити важко.

Дякуючи всім присутнім, Тетяна Лісненко зауважила: «Мої книги – калейдоскоп образів і почуттів, об’єднаних єдиною радістю і болем, єдиною мрією і надією, єдиним бажанням жити і творити, плекати в людських душах і серцях зерно добра, щедрості і милосердя».

Також читайте:

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради