Репрезентація книги Сергія Дворника «Присмак гіркоти» відбулася в рамках культурно-просвітницьких заходів обласної бібліотеки

Літні місяці виявилися напрочуд плідними для Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна універсальна наукова бібліотека».

Тут чи не щодня відбуваються культурно-мистецькі події, на кшталт тематичних вечорів, зустрічей, організовуються книжкові виставки.

Так, до 200-річчя від дня народження нашого земляка Пантелеймона Куліша бібліотекарі підготували цілу низку заходів, гостинно запросивши на книжкову виставку «Дивосвіт Кулішевого слова». До уваги відвідувачів представлені видання, які ілюструють різні грані таланту письменника. Також представлені матеріали з фонду Канадсько – української бібліотеки «Захисник ідеалів нації». Не менш цікавими є краєзнавчий скайп-марафон «Не забудеш мене, поки віку твого, моя нене Вкраїно», перегляд літератури «Європейський хуторянин», виставка-портрет «Пантелеймон Куліш: світогляд і поезія».

Перегляд літератури «Борець за чисті й світлі ідеали» присвячено 120-річчя від дня народження ще одному нашому славетному землякові Борису Антоненку-Давидовичу. Виставку, віртуальну подорож «Стежками Іллі Рєпіна» організовано до 175-річчя від дня народження російського та українського художника.

У рамках культурно-просвітницьких заходів відбулася 7 серпня й репрезентація біографічно-документальної повісті Сергія Дворника «Присмак гіркоти» за участі членів Недригайлівського земляцтва в м. Суми, колишніх однокласників та колег автора, депутатів обласної ради, краєзнавців, журналістів. Теплу атмосферу зустрічі доповнили чарівні звуки саксофону та скрипки, пісні у виконанні друзів.

Сергій Іванович – досить знана в області людина. У недалекому минулому - очільник м. Ворожба – на той час наймолодший мер в Україні, голова Білопільської районної ради, районної державної адміністрації, начальник податкової інспекції Білопільщини, керував Білопільськими відділеннями АКБ «Україна» та «Надра», кандидат юридичних наук, багато років займався викладацькою діяльністю.

Книга «Присмак гіркоти» - правдива розповідь Сергія Дворника про радощі  й смуток, перемоги й поразки, про справжніх друзів і розчарування в дружбі. Червоною ниткою через усю книгу проходять стосунки між рідними, колегами.

У планах обласної універсальної наукової бібліотеки на найближчий час - тематичний вечір «Любіть всім серцем Україну», присвячений нашому найбільшому святові – Дню народження України, інші непересічні цікаві заходи.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube