Тетяна Головко: «Потрібен єдиний підхід до вирішення соціально-побутових проблем сімей загиблих учасників АТО»

На сьогодні кожна громада, район чи місто намагаються матеріально підтримати родини, які втратили когось з рідних в АТО. Виходячи з можливостей місцевих бюджетів, встановлюють різні суми допомоги. Але в цілому в області відсутній єдиний підхід до вирішення соціально-побутових проблем таких сімей. Тому часом трапляються випадки, коли рідні загиблих залишаються сам на сам зі своєю бідою.

Заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко переконана, що уже давно назрів час з’ясувати це питання. Тому й пропонує розробити загальнообласний механізм підтримки родин загиблих воїнів АТО з обов’язковим включенням до бюджету на 2020 та наступні роки коштів для щорічних виплат. Свою пропозицію Тетяна Іванівна виклала в депутатському запиті, адресованому керівникові ОДА та підтриманому колегами на пленарному засіданні 28 сесії обласної ради.

«Крім того, звертаю увагу обласної державної адміністрації на необхідності включення до плану заходів на 2020 рік привітання всіх матерів загиблих воїнів у рамках відзначення в області Дня матері, - зазначає депутат, - адже їхні сини поклали своє життя за наш спокій. І ми маємо про це пам’ятати!»

Також читайте:

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради