Депутат просить врегулювати ситуацію з преміюванням призерки відкритого міського фестивалю дитячої творчості «Зоряна надія»

Заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко звернулася до очільника міста Суми Олександра Лисенка з проханням врегулювати делікатну ситуацію з преміюванням призерки відкритого міського фестивалю дитячої творчості «Зоряна надія».

Справа полягає в тому, що учениця КЗ СОР «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Дар’я Грома, як один з переможців фестивалю, отримала в подарунок сертифікат на пільгову путівку до закладу відпочинку і оздоровлення в літній період 2019 року. Коли ж батьки звернулися до Сумської міської ради, то там їм відмовили, оскільки дівчинка не проживає в м. Суми. Але ж Дар’я є ученицею навчального закладу, розташованого саме у м. Суми.

Відтак мама дівчинки змушена була звернутися за допомогою до депутата обласної ради Тетяни Головко. Тетяна Іванівна переконана, що питання має бути врегульовано позитивно, адже Дар’я Грома, як переможець престижного у місті конкурсу, не може залишитися без подарунка-сертифіката на пільгову путівку чи рівнозначної нагороди, яка є визнанням її таланту. В іншому випадку - це негативно вплине не тільки на імідж конкурсу, а й міської влади Сум.

Депутатський запит Тетяни Головко до міського голови обласного центру був одностайно підтриманий колегами на пленарному засіданні 28 сесії обласної ради.

Також читайте:

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради