Погані дороги – це проблеми з пасажирськими і вантажними перевезеннями, - стверджує обласний депутат

Депутати обласної ради на пленарному засіданні 28 сесії підтримали запит свого колеги Олександра Будника до керівника ОДА щодо ремонту доріг загального користування місцевого значення на території Великописарівського району.

У запиті йдеться про прохання мешканців Ямненської, Добрянської та Розсошівської сільських рад відремонтувати дороги Вільне-Ямне по с. Ямне, Копійки-Розсоші, Добрянське-Сидорова Яруга. Тут ніколи не проводилося жодних ремонтних робіт, тому стан покриття у жахливому стані, а на деяких ділянках дорожнє покриття фактично відсутнє, мають місце провалля і зсуви ґрунту.

Депутат наполягає, що саме незадовільний стан автомобільного дорожнього сполучення спричиняє значні соціальні проблеми. Насамперед погані дороги – це проблеми з пасажирськими і вантажними перевезеннями, неможливість вчасно і якісно отримати селянам допомогу від екстрених служб. Під питанням і задовільний підвіз дітей до школи.

До слова, Олександр Будник це вже вдруге звертається з проханням відремонтувати у 2019 році зазначені автомобільні дороги.

Останнє оновлення на Понеділок, 05 серпня 2019, 11:38

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube