У Воронівці відзначили День села

Яскравим дійством стало святкування Дня села у Воронівці, що на Білопільщині. Минулої суботи сюди з’їхалися майже всі, хто тут народився і виріс, у кого тут залишилися батьки та близькі родичі.

На урочистості й веселощі завітали жителі з усього села, поважні гості з району, навколишніх населених пунктів. Почесними гостями свята стали голова Сумської обласної ради Володимир Токар та депутат облради, начальник управління майном обласної ради Дмитро Нагорний.

Керівник депутатського корпусу Сумщини наголосив, що за 362 роки, відколи створена Воронівка, її жителі пройшли складний шлях становлення і розвитку. «У всі часи ви відрізнялися працьовитістю, любов'ю до рідної землі. Спасибі вам за те, що зберігаєте традиції та звичаї, початок яким поклали ваші батьки і діди. Ми пишаємося, що в вашому селі живуть 6 багатодітних сімей. 12 осіб захищали нашу країну на сході України. На жаль, Микола Бойченко помер в зоні АТО. Від імені депутатського корпусу я хочу принести співчуття його рідним».

Також Володимир Миколайович наголосив, що депутатський корпус намагається допомагати малим населеним пунктам області. Так, на умовах співфінансування було виділено 2,5 млн грн. (1,6 млн грн – обласний бюджет, 400 тис грн – районний бюджет та 500 тис грн – бюджет сільської ради) на ремонт каналізаційно-насосної станції у Воронівці.

У День села Володимир Токар побажав воронівцям процвітання, миру, міцного здоров’я, добробуту і вручив Подяку Сумської обласної ради голові селянського фермерського господарства «Корх» Миколі Корху.

Звернулися зі словами привітань до мешканців сільський голова Людмила Мороз, заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв, обласний депутат Дмитро Нагорний та інші почесні гості.

Володимир Відуєв подякував сільгосппідприємцям, виробникам, які працюють у Воронівці і дають робочі місця, сплачують податки різних рівнів. Саме за сприяння їх фінансової допомоги село розвивається. Подякував Володимиру Токарю, бо завдяки спільним зусиллям обласного, районного керівництва та керівництва сільради вдається робити такі масштабні проекти, як реконструкція каналізаційно-насосної станції.

Дмитро Нагорний зазначив, що усі досягнення, якими багате село, складаються зі щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як День села, кожен відчуває себе частиною великої родини.

Усі гості побажали миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій.

Артисти художньої самодіяльності подарували воронівцям прекрасний концерт, у ході якого були відзначені жителі села найповажнішого віку і наймолодші мешканці, учасники АТО та їхні діти, найкращі працівники Воронівки, молоді пари, які поєднали свої серця у поточному році.

Для найменших жителів села працювала дитяча зона, а усі бажаючі могли насолодитися безкоштовною юшкою, пловом та морозивом.

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

Управління майном Сумської обласної ради інформує

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube