Сумською обласною радою започатковано щорічний турнір з шашок та шахів серед депутатів усіх рівнів пам’яті Анатолія Річкаля

Про це голова Сумської обласної ради Володимир Токар підписав відповідне розпорядження.

У ньому зазначається, що турнір започаткований заради пропаганди здорового способу життя, об’єднання спортивного духу серед депутатів Сумщини усіх рівнів та вшанування пам’яті першого заступника голови Сумської обласної ради сьомого скликання Анатолія Річкаля. Він завжди агітував колег щодо здорового способу життя, залучав депутатів до занять фізичною культурою і спортом, брав активну участь та очолював обласну команду у Всеукраїнській спартакіаді серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного значення), сільських та селищних рад.

Планується, що турнір із шахів та шашок проводитиметься щорічно у першій декаді листопада – напередодні дня народження Анатолія Річкаля, який він відзначав 11 листопада. Дату, час та місце проведення змагань визначатиме організаційний комітет турніру.

Нагадаємо, що минулого року збірна команда Сумщини під керівництвом першого заступника голови Сумської обласної ради Анатолія Річкаля здобула ІІ загальнокомандне місце у VII Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів усіх рівнів і гідно захистила честь усього регіону. Тоді Анатолій Якович говорив, що депутати, яких з області було 23, стали єдиною командою, націленою на перемогу. Кожен волів представити на гідному рівні своє село, район, область. Це і дало такий високий результат. «Я вдячний усім за підтримку, а гравцям – за майстерність, бойовий спортивний дух, консолідованість і повну віддачу. Ми показали всій Україні, що Сумщина по-справжньому спортивна область», - говорив Анатолій Річкаль.

На жаль, цього року збірна команда Сумської області боролася за перемогу на Всеукраїнській спартакіаді вже без Анатолія Річкаля. Втім, спортсмени згуртувалися і знову посіли почесне друге місце. Вони зазначили, що свою перемогу присвятили багатолітньому ідейному натхненнику спартакіади – Анатолію Яковичу.

 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 вересня 2019, 10:20

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube