В обласній раді зареєстровано дві нові депутатські групи взамін фракцій

26 липня відбулося пленарне засідання Сумської обласної ради. Перед початком роботи голова обласної ради Володимир Токар вручив відзнаки Верховної Ради України та обласної ради.

Далі було озвучено кілька повідомлень. Володимир Токар проінформував про припинення діяльності фракцій БПП «Солідарність» і політичної партії «Опозиційний блок» в обласній раді та створення нових депутатських груп «За Сумщину» у складі 13 депутатів та «За життя» - 6 однодумців. Депутат Родіон Дученко повідомив про свій вихід з фракції ВО «Батьківщина» в обласній раді.

Депутати підтримали 10 депутатських запитів своїх колег Тетяни Головко, Володимира Пилипейка, Марії Коняєвої, Юрія Клименка, Олександра Будника, Олександр Стрельченка та Олександра Непочатова. Народні обранці на прохання своїх виборців порушили питання щодо землевідведення та майна, соціального захисту сімей загиблих учасників АТО в області, ремонту доріг між селами Великописарівського району, додаткового фінансування освітньої та медичної галузей Буринщини, забезпечення ліками безкоштовними та пільговими за рецептами лікарів на Великописарівщині та ін.

На порядку денному пленарного засідання 28 сесії обласної ради стояло 32 питання, які депутати розглянули оперативно й результативно. Насамперед було внесено ряд змін до обласних програм та бюджету. Погоджено низку пропозицій щодо врегулювання майнових проблем. Затверджено призначення керівників Конотопського медичного училища, Лебединського педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка, Атинського психоневрологічного інтернату. Внесено зміни до рішень обласної ради «Про утворення та обрання постійних комісій Сумської обласної ради сьомого скликання» та «Про організацію пропускного режиму та охорони в адміністративній будівлі Сумської обласної ради», а також до програми сприяння розвитку місцевого самоврядування та територіальних громад у Сумській області на 2017-2021 роки». Припинено діяльність комісії з питань поновлення прав реабілітованих.

Значну увагу депутати приділили обговоренню змін до програми економічного і соціального розвитку. Особлива дискусія розгорілася довкола виділення коштів для виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію променевого відділення №2 з будівництвом приміщень для встановлення лінійного прискорювача в ОКЗ «Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер». Прийняття виваженого рішення з цього питання надасть можливість області залучати інвесторів і брати участь у конкурсі ДФРР щодо цього об’єкта.

Депутати постійно переймаються проблемою створення сприятливих умов для подальшого розвитку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу. Саме це, на їх думку, забезпечить значні надходження податків та зборів до бюджетів різних рівнів, утримає та створить робочі місця у сільській місцевості. Тому на пленарному засіданні обласні парламентарі проголосували за звернення до Кабінету Міністрів України з проханням ініціювати внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет на 2019 рік». А саме: збільшити суму бюджетних асигнувань у 2019 році для аграріїв України до 400 млн гривень. в тому числі Сумської області – не менше  19,5 млн гривень.

Також читайте:

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради