Депутати з бюджетної комісії розглядають зміни до обласних програм та бюджету

Сьогодні, 25 липня, об 11 годині під головуванням Миколи Березіна розпочалося засідання постійної комісії Сумської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва. На порядку денному 6 питань, п’ять з яких виносяться на пленарне засідання чергової сесії облради.

Зокрема депутати розглядають зміни до попередніх рішень обласної ради щодо обласних програм, бюджету. Йдеться й про проект рішення обласної ради у новій редакції Обласної програми здійснення компенсаційних витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2020 роки.

Не менш важливими є й питання врегулювання міжбюджетних відносин між обласним та місцевими бюджетами та стан проведення реконструкції та ремонту доріг місцевого значення у 2019 році. На часі й звернення обласних депутатів щодо виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

У роботі депутатського зібрання беруть участь керівники відповідних департаментів та управлінь ОДА, працівники виконавчого апарату обласної ради.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 25 липня 2019, 14:56

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради