В обласній раді створено нове міжфракційне об’єднання «Опозиційна платформа – За життя»

Депутати Сумської обласної ради від фракцій «Опозиційний блок» та «Воля народу» заявили про створення міжфракційного об’єднання «Опозиційна платформа – За життя».

З цього приводу відбулася прес-конференція, на якій депутати озвучили своє рішення.

Ще донедавна керівник фракції ПП «Опозиційний блок» у Сумській облраді Олександр Стрельченко заявив: «Рішення про розпуск фракції не змінить нашого ставлення до проблем виборців і роботи в округах. Наші депутати упродовж останніх чотирьох років були відкритими до людей, сприяли вирішенню багатьох проблем виборців. Так буде і надалі».

Його колега, очільник фракції «Воля народу» в облраді Олег Бояринцев розповів, що їх фракція залишається у повному складі, але вони вирішили створити разом з опозиціонерами міжфракційне об’єднання. «Ми вирішили об’єднати зусилля в обласній раді заради основних завдань, які сьогодні стоять перед країною. По-перше, це припинення війни, в якій гинуть люди і в яку вкладаються мільярди гривень. По-друге, скасування грабіжницьких тарифів, які вимивають величезні кошти з кишень українців та підприємств і йдуть у гаманці олігархів, які на цьому наживаються. По-третє, відновлення економіки, роботи підприємств. Я впевнений, ми зможемо цього досягти. Оскільки ми, таким чином, посилюємо результативність діяльності обласних депутатів у сучасних непростих умовах. Тих, хто дійсно хоче працювати в ім’я миру і розвитку Сумщини», - заявив депутат.

Депутати наголосили, що розглядаються заяви й інших їхніх колег, які готові увійти до депутатської групи «Опозиційна платформа - За життя» в обласній раді.

Оголосять про створення міжфракційного об’єднання «Опозиційна платформа - За життя» в обласній раді на пленарному засіданні чергової сесії 26 липня.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 липня 2019, 07:36

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 32 сесії Сумської обласної ради відбудеться 24 січня 2020 року

Управління майном Сумської обласної ради інформує

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube