Депутати готуються до пленарного засідання 28 сесії обласної ради

Не дивлячись на літній екватор, обранці Сумської обласної ради працювали 17 липня у постійних депутатських комісіях. Також цього дня відбулися засідання фракцій та президії, яку провів голова облради Володимир Токар.

На комісіях обговорювалися як власні питання, так і ті, що виноситимуться на пленарне засідання 28 сесії обласної ради. На президії погодили порядок денний, який депутати розглядатимуть під час сесії, запланованої на 26 липня. А це понад 30 питань, серед яких – зміни до обласних комплексних програм, рішень, майнові та кадрові.

Також депутати вирішили направити звернення до Кабінету Міністрів України. У ньому обласні обранці просять ініціювати внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет на 2019 рік», а саме збільшити суму бюджетних асигнувань за програмою 2801030 «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» у 2019 році для аграріїв України до 400 млн гривень та, зокрема, Сумської області – до 19,5 млн гривень. Це створить сприятливі умови для подальшого розвитку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу, які забезпечують значні надходження податків та зборів до бюджетів різних рівнів, утримують та створюють робочі місця у сільській місцевості.

Нагадаємо, згідно з розпорядженням голови Сумської обласної ради Володимира Токаря, пленарне засідання 28 сесії відбудеться 26 липня о 10.00 в Будинку рад.

Останнє оновлення на Четвер, 18 липня 2019, 11:45

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 32 сесії Сумської обласної ради відбудеться 24 січня 2020 року

Управління майном Сумської обласної ради інформує

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube