Володимир Токар вручив ключі від шкільного автобуса для Білопільської ЗОШ

Сьогодні, 16 липня, до Білопілля прибув шкільний автобус. Він підвозитиме до опорної школи №3 учнів цього навчального закладу, які проживають за межами райцентру. Придбаний транспорт у рамках співфінансування за кошти державного, обласного та районного бюджету. Його вартість склала 1 млн 900 тис. грн.

За словами голови Білопільської РДА Володимира Верещагіна, діти їздять до ЗОШ №3 із Горобівської та Гуринівської сільських рад, і це – одна з найбільших у районі протяжність маршруту. Тож для розв’язання наболілого питання він разом з начальником відділу освіти Білопільської РДА та директором НВК звернулися до голови Сумської обласної ради Володимира Токаря з проханням допомогти у закупівлі шкільного автобуса.

Володимир Миколайович не відмовив. Посадовець переконаний, що діти у місті і в селі повинні мати рівний доступ до якості освіти. Тож на нинішньому заході голова Сумської обласної ради – почесний гість. «Сьогоднішня подія є значущою, бо для нас важлива кожна дитина. Для мене, як для керівника обласного депутатського корпусу, дуже важливо бути впевненим, що наші діти забезпечені якісними умовами підвезення та навчання», - наголосив Володимир Токар.

За словами директора навчального закладу Тетяни Рибалки, отримання нового шкільного транспортного засобу стало для НВК довгоочікуваним подарунком.

Голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир Верещагін наголосив, що районна влада робить усе можливе для створення сприятливих умов для навчання та роботи в освітніх закладах району. І новий шкільний автобус тому підтвердження. Тож подякував начальнику управління освіти ОДА Вікторії Гробовій, депутатському корпусу обласної ради та особисто Володимиру Токарю за турботу про дітей Білопільщини.

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube