Володимир Токар привітав жителів Павлівки з Днем села

Нарядні, з гарним настроєм, цілими родинами жителі Павлівки, що на Білопільщині, йшли минулої суботи до місцевого клубу. Привід – День улюбленого села.

Приїхали цього дня сюди й ті, хто тут народився та виріс, поважні гості, керівники сусідніх населених пунктів. Навідали павлівців у день їхнього свята й голова Сумської обласної ради Володимир Токар, начальник управління майном облради Дмитро Нагорний та депутат обласної ради Юрій Христій.

Очільник обласного депутатського корпусу привітав жителів села зі святом, подякував старожилам, які шанують традиції і передають свій досвід. Сказав спасибі молоді, що прагне бути кращою. Не оминув увагою учасників АТО, яких у селі проживає 11, та побажав кожному жителю Павлівки миру, міцного здоров’я та всіляких гараздів.

Звернулися до присутніх і Дмитро Нагорний та Юрій Христій, які у своєму вітальному слові побажали жителям Павлівки миру, щастя, наснаги, успіхів у всіх справах.

Під час свята виступили аматори сцени, була представлена виставка народних умільців, а головні розваги чекали на наймолодших гостей дійства. Дітлахи залюбки змагалися у конкурсах, каталися на гірках та ласували солодощами.

Також читайте:

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube