Володимир Токар привітав жителів Павлівки з Днем села

Нарядні, з гарним настроєм, цілими родинами жителі Павлівки, що на Білопільщині, йшли минулої суботи до місцевого клубу. Привід – День улюбленого села.

Приїхали цього дня сюди й ті, хто тут народився та виріс, поважні гості, керівники сусідніх населених пунктів. Навідали павлівців у день їхнього свята й голова Сумської обласної ради Володимир Токар, начальник управління майном облради Дмитро Нагорний та депутат обласної ради Юрій Христій.

Очільник обласного депутатського корпусу привітав жителів села зі святом, подякував старожилам, які шанують традиції і передають свій досвід. Сказав спасибі молоді, що прагне бути кращою. Не оминув увагою учасників АТО, яких у селі проживає 11, та побажав кожному жителю Павлівки миру, міцного здоров’я та всіляких гараздів.

Звернулися до присутніх і Дмитро Нагорний та Юрій Христій, які у своєму вітальному слові побажали жителям Павлівки миру, щастя, наснаги, успіхів у всіх справах.

Під час свята виступили аматори сцени, була представлена виставка народних умільців, а головні розваги чекали на наймолодших гостей дійства. Дітлахи залюбки змагалися у конкурсах, каталися на гірках та ласували солодощами.

Також читайте:

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради