Щепкінці завершили 86 театральний сезон прем’єрною виставою Генріка Ібсена «Пер Гюнт»

Неперевершеною прем’єрною виставою Генріка Ібсена «Пер Гюнт» завершився 86-й театральний сезон у Академічному театрі драми та музичної комедії ім. М.Щепкіна.

7 липня на Театральній площі ніде було, як то кажуть, де яблуку впасти. На балконі театру симфонічний оркестр грав фрагменти сюїти «Пер Гюнт» Едварда Гріга. Як відомо, музичний супровід до театрального спектаклю, а згодом і дві сюїти «Пер Гюнт» по праву входять до золотої колекції шедеврів світового мистецтва. Співпраця відомого поета і драматурга Генріка Ібсена з Едвардом Грігом принесла світу не тільки дивовижну постановку, але і чудову музику.

Після прослуховування сюїти поціновувачів театрального мистецтва запросили на саму виставу.

У залі – аншлаг! Сумський глядач уже звик до неординарних постановок молодого креативного режисера Романа Козака, тож і тут очікували несподіванок. І колективу акторів знову вдалося вразити публіку.

У п’єсі протиставлені образи людини і його прагнення в житті. Пер Гюнт як літературний персонаж представляє собою досить актуальну для всіх часів психологічну модель. Він не хотів міняти себе, не хотів шукати сенс, він хотів, щоб його сприймали таким, яким він є. Тож вистава розкриває проблематику одвічної персоніфікації, твердження особистості, постійне розпуття шляхів, рішень, вчинків, які визначають «Я» головного героя.

Багатство образів, стилістичне розмаїття, використання незвичайних художніх прийомів зробили спектакль унікальним і неповторним. Роману Козаку вдалося втілити в життя образи і підкреслити характери, прописані Генриком Ибсеном.

Особливою була гра акторів, балету, костюми, музика. «Пер Гюнт» прозвучав на сцені театру Щепкіна сучасно, на одному диханні. Унісон роботи митців та сприйняття глядачем їхньої гри вибухнув наприкінці шквалом аплодисментів.

Звучали слова подяки режисеру і акторам, вигуки «браво», бурхливі оплески, квіти від ОДА та обласного депутатського корпусу облради, окрема корзина з квітами – від голови обласної ради Володимира Токаря.

Останнє оновлення на Понеділок, 08 липня 2019, 10:56

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради