Володимир Токар привітав працівників Облспоживспілки з Міжнародним днем кооперації

Традиційно, першої суботи липня коопераційна спільнота світу відзначає своє професійне свято. Кооперативи діють більш як у 100 країнах і охоплюють чи не всі господарчі галузі. В Україні саме вони забезпечують сільських жителів продуктами, товарами першої необхідності і послугами, сприяють виробництву і реалізації продукції.

«Мені приємно відзначити, що Сумська Облспоживспілка входить в 10-ку кращих в України. Ваш річний оборот складає майже 400 млн грн., а підприємства були та залишаються справними платниками податків та зборів до бюджетів усіх рівнів. Лише минулоріч було сплачено 45 млн грн податків», - наголосив голова Сумської обласної ради Володимир Токар, звертаючись до винуватців свята.

Очільник депутатського корпусу наголосив, що він завжди підтримує людей, які вносять вагомий вклад у розвиток економіки області. А обласна споживспілка забезпечує 1,5 тисячі працівників робочими місцями у своїх підприємствах і ще 1 тисячу робочих місць надає на ринках області. Також відзначив те, що лише працівники Облспоживспілки обслуговують найвіддаленіші села, торгівля з яких не приносить прибутку. «Ви даєте людям найнеобхідніше і це дорого коштує», - сказав голова обласної ради.

Вітаючи присутніх Володимир Токар зазначив важливість ролі кооперації у розвитку підприємницької діяльності, створенні додаткових робочих місць, вирішенні низки соціальних проблем жителів Сумщини. Відзначив ветеранів галузі, особисто подякував за роботу керівнику Облспоживспілки, депутату обласної ради Магомеду Галаєву та усім працівникам.

Володимир Токар виконав і почесну місію – вручив відзнаки обласної ради кращим працівникам. Грамоту Сумської обласної ради отримали головний бухгалтер Глухівської районної спілки споживчих товариств Лідія Степченко та голова правління Павлівського сільського споживчого товариства Білопільського району Олена Цегей. Подякою обласної ради нагороджені продавець магазину «Мінімаркет» споживчого кооперативу «Низівський» Сумської районної спілки споживчих товариств Наталія Вертіль та директор підприємства Сумської обласної спілки споживчих товариств «Лебединський ринок» Оксана Карпенко.

Теплі слова вітань адресував своїм колегам керівник Облспоживспілки Магомед Галаєв. Він зазначив, що кооперація пройшла усі віхи розвитку й розрухи. І коли в країні була криза, вона вистояла, є успішною і працює в усіх куточках області. Магомед Джамалович подякував за підтримку органам влади і місцевого самоврядування, особисто голові обласної ради Володимиру Токарю за підтримку. Він вручив працівникам Облспоживспілки грамоти, квіти і цінні подарунки.

До привітань долучилися представники облдержадміністрації та міської ради.

Також читайте:

 

 

 

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради