Працівників обласної Національної поліції привітали з річницею створення керівники регіону та силових відомств

4 липня в Україні відзначається День Національної поліції. З цієї нагоди сумські правоохоронці провели урочистий захід, який відбувся у Головному управлінні Нацполіції області. На свято були запрошені керівники області, міста, очільники обласних силових структур, ветерани міліції.

Вперше за останні роки був змінений формат святкування, коли нагородження кращих у галузі відбулося під час колегії, а концерт провели у залі засідань Головного управління Національної поліції в Сумській області.

Під час урочистостей з вітальним словом звернувся до присутніх голова бюджетної комісії обласної ради Микола Березін. «Сьогодні ми відзначаємо ваше професійне свято – День Національної поліції України. Користуючись нагодою, хочу подякувати вам від імені голови обласної ради та всього депутатського корпусу за вашу службу, завдяки якій злочинів стає все менше, а розкриття їх збільшується. Свого часу реформа правоохоронних органів була потрібна, і ви змогли змінитися на краще, про що свідчить високий рівень довіри звичайних громадян. Люди почувають себе захищеними, а це для поліції найголовніше. Розуміючи складність вашої роботи, обласна рада затвердила Комплексну обласну програму «Правопорядок на 2016-2020 роки», яка дає можливість виділяти кошти на ваші нагальні потреби для якомога якіснішого несення служби. Хотілося б також віддати шану вашим колегам, що боронили та боронять нашу державу в зоні Операції об’єднаних сил. Вони – справжні герої! Від щирого серця хочу побажати вам миру, здоров’я, професійних успіхів, сімейного благополуччя та вірної служби на благо українського народу!», - наголосив Микола Якович.

Грамотами Сумської обласної ради за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, забезпечення публічної безпеки та порядку, захисту прав і свобод громадян та з нагоди відзначення Дня Національної поліції України були нагороджені старший інспектор з особливих доручень чергової частини управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління Національної поліції в Сумській області, майор поліції Юрій Дорохін і заступник начальника управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Сумській області - начальник відділу комплектування Тамара Прокопенко. Подяки Сумської обласної ради отримали старший інспектор відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Сумській області, майор поліції Олександр Коров’яковський, старший інспектор чергової частини управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Національної поліції в Сумській області, капітан поліції Олексій Братков, старший слідчий відділу розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого управління Головного управління Національної поліції в Сумській області, капітан Сергій Скварча.

«Ви пов’язали своє життя з відповідальною та ризикованою справою – забезпечувати охорону життя людей, протидіяти злочинності, – зазначила у своєму виступі тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина Купрейчик, – обласна влада постійно сприяє розвитку вашої служби. Так, у 2018 році з обласного бюджету на матеріально-технічне забезпечення Нацполіції було виділено понад 2 млн. гривень. Уже у цьому році заплановано близько мільйона. Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, миру та успішної служби на благо України! Дякую всім вам за вірність та відданість Українському народові».

Служителів правопорядку вітали очільники обласних силових структур та відомств, ветерани міліції. А далі для присутніх відбувся концерт, підготовлений артистами філармонії.

Також читайте:

 

 

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради