Голова Сумської обласної ради Володимир Токар провів прийом громадян з особистих питань

До очільника обласного депутатського корпусу звернулися жителі Сумщини як з особистих питань, так і з проблемами громадських організацій.

Першою на прийом прийшла мати онкохворої дівчинки з Липової Долини, яка потребує довготривалого лікування і реабілітації. На ці процедури необхідні великі кошти, тож вона звернулася до Володимира Токаря з проханням фінансової допомоги.

Голова обласної ради доручив підготувати звернення на розгляд робочої групи з питань надання матеріальної допомоги мешканцям Сумської області, які опинилися в складних життєвих обставинах, щодо виділення грошей, і взяв це питання під особистий контроль.

Представники громадських організацій, що представляють інтереси ліквідаторів аварії на ЧАЕС міста Суми та Сумської області, порушили питання ліквідації аптеки на території Сумського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення та подальшого функціонування закладу у такому вигляді, якому він є нині. Говорили про проблеми чорнобильців, забезпечення безкоштовними ліками, спеціальними ліжками, харчуванням тощо.

Володимир Токар дав доручення управлінню майном обласної ради аби були проведені перемовини між адміністрацією диспансеру та приватними аптечними установами щодо залучення та функціонування аптеки на території СОСДРЗН.

Також читайте:

 

 

 

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради