Тетяна Головко спільно з головою Буринської районної ради провела прийом громадян з особистих питань

26 червня заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко за участі очільника Буринської райради Євгенія Рябоконя провела прийом місцевих мешканців з особистих питань.

До керівника обласного парламенту громадяни звернулися як з персональними проблемами, так і загальними.

Першими на прийом до Тетяни Іванівни завітали матері загиблих учасників АТО, що проживають в м. Буринь. Основне їхнє звернення стосувалося підвищення соціальної виплати для сімей загиблих і відзначення матерів загиблих. Серед іншого мешканці звернулися до Тетяни Головко з проханням вплинути на місцеву владу у питанні проведення благоустрою території на центральному кладовищі, де поховані загиблі учасники АТО.

Громадяни, що небайдужі до екології рідного краю, висунули пропозицію підняти на рівні області питання заборони розорювання земель поруч з берегами річок та водойм. Нині на ці землі вносяться небезпечні речовини – пестициди та гербіциди, а з часом вони забруднять водні басейни, що є небезпечним.

На прийомі були також представники фермерських господарств, які у зв’язку з передачею земель державної власності у розпорядження ОТГ, можуть залишитися без землі, що надана була їм для ведення фермерського господарства у постійне користування.

Як завжди, на прийом до обласного керівництва приходять люди, що опинилися в складних життєвих обставинах. Так і цього разу – до Тетяни Іванівни звернулися мешканці і міста, і району, що потребують додаткового фінансування для лікування та реабілітації дітей.

По закінченню прийому Тетяна Іванівна разом з Євгенієм Рябоконем та матерями загиблих в зоні АТО відвідали могили героїв і поклали до їх підніжжя квіти.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 02 липня 2019, 11:55

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube