telegram Facebook Twitter Youtube

У Сумах відбулися урочисті заходи до Дня Конституції України

28 червня країна відзначає одне з найголовніших для неї свят – День Конституції України. Сумська обласна та міська влада приєдналася до відзначення 23-ї річниці прийняття Основного закону, розпочавши урочистості з покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та могил полеглих воїнів-сумчан у зоні проведення АТО. Продовжилися офіційні заходи на площі Незалежності, які вже багато років поспіль збігаються з фестивалем духової музики «Сурми України». У самому центрі Сум вишикувалися оркестри, які додали сумчанам і гостям міста святкового настрою.

Під час урочистостей до присутніх звернувся голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Микола Березін. «28 червня ми відзначаємо одне з найголовніших державних свят – День Конституції, яка, своєю чергою, визнана однією з найкращих у світі! Основний закон – це, перш за все, можливість крок за кроком будувати європейську країну. Його треба дотримуватися й берегти всім, без винятку. Як тільки ми це зробимо, ми відчуємо, що живемо в Україні, де кожен буде захищений. І все ж таки я сподіваюся, що вже скоро настане той час, коли дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни, і ми разом будемо створювати свою українську державу. Вітаю жителів Сумщини з Днем Конституції України! Нехай мир і добробут панують на нашій землі, нехай квітне Україна і процвітає рідна Сумщина!» - наголосив посадовець.

Привітали гостей свята і керівники ОДА та міста, після чого вручили з нагоди Дня Конституції України державні нагороди та почесні відзнаки найвидатнішим мешканцям Сумщини.

Наступною точкою на маршруті відзначення свята став пам’ятник Т. Г. Шевченку, куди посадовці та сумчани прийшли, аби покласти квіти та вшанувати пророка українського народу. Також центральною вулицею міста пройшов марш оркестрів, який не залишив байдужим нікого з перехожих.

Також читайте:

 

 

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення