УАРОР оприлюднила звіт за перше півріччя 2019 року (ІНФОГРАФІКА)

Українська асоціація районних та обласних рад оприлюднила звіт за перше півріччя 2019 року. Висвітлена нормотворча та аналітична діяльність, робота з центральними органами державної влади, співпраця з міжнародними організаціями, інформаційна підтримка, а також розповідається про функціонування Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку.

Робота відображена у вигляді інфографіки.

Так, за шість місяців УАРОР було опрацьовано 56 нормативно-правових актів, починаючи від законопроектів, закінчуючи постановами міністерств.

Водночас підготовлено та надіслано до різних урядових організацій 26 звернень.

У звіті повідомляється, що Асоціація здійснює співпрацю з трьома міжнародними організаціями. Головні напрямки роботи – напрацювання законодавства, аналітичні рекомендації, інформаційно-просвітницькі заходи, підвищення спроможності місцевого самоврядування.

Також в інфографіці йдеться про участь у роботі центральних органів державної влади та інформаційну підтримку.

Крім того, у звіті викладена інформація про діяльність Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку, що входить до структури Секретаріату Асоціації. Зокрема, зазначається про кількість опрацьованих нормативно-правових актів та обговорення у форматі онлайн, що створені задля напрацювання пропозицій у різних сферах.

Нагадаємо, до кінця 2019 року, серед масштабних завдань, Асоціація планує напрацювати мапу спроможних районів та провести всеукраїнський форум місцевого самоврядування за участі новообраної влади.

Інфографіка нижче.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 27 червня 2019, 12:57

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради