Азербайджанський журналіст отримав подяку Сумської обласної ради

Очільник депутатського корпусу Сумщини Володимир Токар вручив подяку Сумської обласної ради завідуючому відділу азербайджанської газети «Республіка» Гадіру Асланову.

Як відомо, Україна та Азербайджан давно мають тісні економічні, політичні та соціальні стосунки. До Баку їздили свого часу керівники Сумської області – Микола Клочко та Володимир Токар. Там вони зустрічалися з головами Адміністрації Президента і Парламенту республіки, міністрами транспорту, сільського господарства та надзвичайних ситуацій.

«Україна та Азербайджан є не тільки стратегічними партнерами, а державами, які мають складну історію та у різні часи змушені були виборювати свою незалежність навіть ціною життів своїх громадян. Україна завжди підтримувала територіальну цілісність Азербайджану і зараз ця проблема об’єднує наші країни», - зазначив під час отримання подяки обласної ради Гадір Асланов.

Він неодноразово висвітлював на сторінках видання партнерські відносини між двома країнами, роботу Почесного консулу Республіки Азербайджан у місті Харків Афгана Салманова, візит керівників Сумщини до Баку тощо.

Володимир Токар, в свою чергу, подякував журналісту за тісну співпрацю, сприяння розвитку та зміцнення українсько-азербайджанських відносин, активну громадянську діяльність та високий професіоналізм.

«Україна та Азербайджан – партнери, які прагнуть розвивати відносини в багатьох сферах. Я особисто, під час високих зустрічей в Баку, впевнився у тому, що на високому рівні перебуває дипломатичний діалог і є серйозний потенціал в економічних зв’язках. Дуже приємно, що міждержавні зустрічі професійно і виважено висвітлюються в газеті «Республіка». Тож я вдячний за таке партнерство і сподіваюся, що воно принесе користь обом державам», - наголосив Володимир Токар.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Середа, 26 червня 2019, 16:57

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради