Дружня громада села Вири, що на Білопільщині, зібралася на святкування Дня села

Жителі приймали вітання від добрих та щирих друзів. Поздоровити мешканців із родинним святом приїхали керівники сусідніх сіл, виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв та голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

Керівник обласного депутатського корпусу дякував працьовитим людям, які своєю щоденною працею роблять вагомий внесок у розвиток як рідного села, так і Білопільщини в цілому. Адже сьогодні село живе, працює, розвивається, підтримує прадавні звичаї й традиції.

«Ваше село - дуже красиве. Але головна його окраса - це ви - його жителі. Ваша щоденна праця, відданість і любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу», - звернувся до присутніх Володимир Токар.

Особливу слова вдячності він висловив людям старшого покоління, чия мудрість і життєвий досвід зараз допомагають молодим розвивати рідне село і підтримувати славні традиції. Він побажав, щоб Вири процвітали, аби тут народжувалися та підростали діти, спокійно почувалися люди похилого віку і вручив відзнаки обласної ради.

Місцеві мешканці розпочали святкувати чи не з самого ранку. Вони розгорнули торгівлю, влаштували гучні гуляння – з концертом, подарунками та смаколиками. Були тут і конкурси вареників, і виставка місцевих митців, і солодкі подарунки для найменших жителів села. Для них, до речі, була організована розважальна зона, де встановили надувну гірку, батути та інші атракціони. Веселу і змістовну концертну програму подарували учасники художньої самодіяльності Вирівського сільського будинку культури.

Тривало святкування до пізнього вечора. Жителі говорять, що такі торжества необхідні, оскільки вони дають можливість не лише приємно відпочити, а й поспілкуватися, вирішити спільно певні питання, аби покращити життя свого населеного пункту.

Також читайте:

 

 

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube