Володимир Токар оглянув відремонтовану завдяки його ініціативі дорогу у Вирах

«Стан доріг – одна з головних проблем не лише Білопільщини, а й усієї України. На жаль, вони не ремонтувалися десятиліттями, а зараз ускладнюють ситуацію ще й великовантажні автомобілі, які розбивають дорожнє полотно». На цьому наголосив голова Сумської обласної ради Володимир Токар під час візиту до села Вири, що на Білопільщині, куди він приїхав аби оглянути як триває ремонт дороги і зустрітися з місцевими жителями.

Подякувала за ремонт дороги, на якій можуть навіть тренуватися діти, що займаються біатлоном, майстер спорту, срібна призерка Чемпіонату Європи з біатлону Ганна Кулак. На що голова обласної ради зазначив: «Для депутата, коли йому дякують люди, – це найголовніше».

Виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв наголосив, що завдяки Володимиру Токарю в Білопільському районі зроблено дуже багато. Це і ремонти доріг, і встановлені вікна та відремонтовані приміщення у навчальних закладах, і відчутна допомога медичній сфері тощо. Тож він подякував спікеру обласного парламенту і керівництву ОДА за належну увагу району. «Ініціатива ремонту цієї ділянки дороги належала Володимиру Токарю, сільському голові Вирів та сільському голові села Річки, який наразі балотується на голову Річківської ОТГ. Жителі Вирів просто у захваті, що у їхньому селі тепер можна ходити і їздити гарною дорогою», - зазначив очільник районної ради.

Начальник управління інфраструктури Сумської ОДА Володимир Дудченко розповів, що на дві ділянки дороги у Вирах та Біланах, протяжністю понад 1 км, витрачено 7,7 млн грн. «Нині в області понад 5 тисяч доріг місцевого значення. На їх ремонт виділено 573 млн грн. Це великі кошти, але їх недостатньо, враховуючи стан дорожнього полотна. Тому, в першу чергу, ми робимо ремонт на тих ділянках, які є критичними, де є співфінансування з місцевим бюджетом або аграріями».

Голова обласної ради оцінив якість виконаних робіт і зазначив, що вони проведені на високому рівні і гарантія використання дороги – 10 років. Він пообіцяв, що потихеньку дорогу ремонтуватимуть до самої траси.

Володимир Токар поспілкувався з жителями Вирів і на інші теми. Загалом мешканці села звернулися з пропозиціями розвитку гурткової роботи, роботи дільничної лікарні, сприяння у виділенні коштів для обробки горища дитячого садка засобами негоріння. Щодо останнього, Володимир Токар пообіцяв виділити кошти вже на найближчій сесії, інші питання взяв на контроль.

Також читайте:

 

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 25 червня 2019, 15:17

Підготовка до сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube